Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21-évig volt barátom, jóban...

21-évig volt barátom, jóban rosszban?

Figyelt kérdés
minden elözmény nélkül lelépett ,semmi veszekedés ,fölhivtam telefonon megkérdeztem miért nem hiv ahogy utolsó találkozásunkkor megbeszéltük.Semmi magyarázat ,azóta sem ,beleörűlök nagyon szeretem még mindig,mit tanácsoltok mit tegyek ,hogy ujból a régi legyen ,segitsetek.
2010. nov. 16. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragudj, a barátod vagy a szerelmed? Nem világos.

Mindenesetre sajnállak. Valami csak történt, amiről nem tudsz, nem is sejted.

(Kicsit ismerős. Nálunk is néhány hónapja jött a derült égből villámcsapás. Nem mentünk szét. Még. Egyre nehezebb számomra a viszonzatlan szerelem, miközben nekem - csak a Jóisten tudja miért - ő jelenti a világot. Nem az az ember, akivel el tudom képzelni az életet, hanem aki nélkül nem.)

2010. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kiábrándult belőled.

Semmi sem tart örökké még ha nehéz is elhinni.

2010. nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De szó nélkül eltűnni? Mondhatott volna annyit, hogy "elhagylak".
2010. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nembirom elviselni a hiányát megölöm magam
2010. nov. 16. 18:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyi idő után arra sem méltat,hogy normálisan szakítson,vagy minimum elmondja az okát akkor nehogymár Te érezd rosszul magad!!Ne bánkódj miatta,tudom rossz érzés ennyi idő után,de ugylátszik félreismerted:/

Meg sem érdemel.

2010. nov. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legalább kerestesd. Lehet, hogy bajba került.
2010. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
18.33 irójának irom Nagyon köszönöm kinyitottad a szemem milyen igazad van kÖSZÖNÖM sokat segitettél .Szia
2010. nov. 16. 18:52
 8/9 A kérdező kommentje:
18.52-es re válasz kerestem de nem mond semmi konkrétumot
2010. nov. 16. 18:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit!Ne bánkódj!Megtalálod majd az igazit:)
2010. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!