Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párodat vagy a szeretődet...

A párodat vagy a szeretődet szereted igazán?

Figyelt kérdés
Olyan FÉRFIAK válaszait várom akiknek szeretőjük van már régóta!Nem az egy éjszakásokra gondolok természetesen,hanem mondjuk ha pl. valakinek már 2 éve ugyan az a szeretője!A hölgyek válasza azért nem érdekel, mert nagyon nagy százalékban szerelmesek a szeretőikbe!Szóval náluk tudom a választ!Gyertek szeretőtartó férfiak mondjátok el!
2010. nov. 16. 16:19
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Mindenkit ismerek a szerelmi háromszögből!És semmit nem értek!Szerettem volna ha segítetek megérteni és akkor már tudnék mit mondani!Sajna látom mindhármójuk hibáit....ezért nem tudom a pasi vajon kit szeret igazán!A pasi azt mondja , szereti a nejét,viszont rengeteg panasza van rá!Nem törődik a feleség semmivel!Leginkább a férjét hanyagolja el,és pont nem szexről van szó!Ő egy szőke cicababa!A szertő meg egy szupermodell!Na ezt kapjátok ki!Egy playmate típusú nő és egy szupermodell áll egymással szemben!Nem tudom mit mondjak és a férjnek kéne segítenem!Nem tudom, hogy merjek olyat tanácsolni, hogy pl. váljon el....
2010. nov. 19. 17:28
 32/35 anonim ***** válasza:

Szerintem senkinek ne adj tanácsot,mert benne maradsz?Ugye érted?Azt akarom mondani,hogy mindegy,milyen jóindilatú tanácsot adsz,úgyis te leszel a hibás.

Az már csak magánvélemény,hogy a barátod nem feltétlenül tartozik a gerincesek fajához.

A nők tudnak egymásról?

2010. nov. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a nők bombázók, de nem csak a külső számit.
2010. nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Azt tanácsold, hogy válasszon a kettő közül, a szerető gondolom tud a feleségről, egy ilyen nő nem lehet jó feleség alapból, ha a feleség meg elhanyagolja, akkor beszélje meg vele a dolgokat, ha nincs megoldás, lépjen ki a kapcsolatból, de ha nagyon szereti, akkor mindent meg kéne tenni a kapcsolatért, nem egy másik nővel fetrengeni.
2010. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
mi van akkor ha egy nőnek(feleségnek) teljesen hiányzik a házasságából a szex, intimitás, romantika, de amúgy jól megvannak...barátok a férjével, de vágyik valami tűzre????akkor is krva?
2010. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!