Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párodat vagy a szeretődet...

A párodat vagy a szeretődet szereted igazán?

Figyelt kérdés
Olyan FÉRFIAK válaszait várom akiknek szeretőjük van már régóta!Nem az egy éjszakásokra gondolok természetesen,hanem mondjuk ha pl. valakinek már 2 éve ugyan az a szeretője!A hölgyek válasza azért nem érdekel, mert nagyon nagy százalékban szerelmesek a szeretőikbe!Szóval náluk tudom a választ!Gyertek szeretőtartó férfiak mondjátok el!
2010. nov. 16. 16:19
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Érdekes,hogy mennyien leegyszerűsítitek a dolgokat!A 3. egy krva!A pasi szemét!A feleség meg mos,főz takarít!

Tessék ezen elgondolkodni!

Biztos így van ez????

2010. nov. 19. 08:54
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom,kérdező,neked is van,és önigazolást keresel.Inkább engedd el az asszonyt,hadd keressen magához méltó társat,mert te nem vagy az.
2010. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Tévedés!Sajna belecsöppentem, mint külső szemlélő egy ilyen esetbe!És tanácsot kéne adnom, vagy vállat, nem is tudom, de nem értem a helyzetet,és gondoltam majd itt segítséget kapok!Köszönöm!
2010. nov. 19. 11:42
 24/35 anonim ***** válasza:
Az ő helyzetük, nem külső tanács kell, hanem beszélgetni egymással a párnak. Amúgy a legtöbb férfi azzal indokolja, hogy a feleség nem elég jó (szexben, öltözködésben, bármiben), éép ezért kell a szerető, így menti fel magát, hogy hiszen nem ő a hibás, a nő nem volt elég jó.
2010. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Ha külső szemlélő vagy, mondd el a feleségnek, bármennyire fáj neki, tudnia kell az igazságot, hogy a férje mással kefél. Ez undorító, akárhogy is nézem. Neked, hogy esne, ha a párod mellé kefélne? Akár nő vagy akár férfi. Ha nem megy egy kapcsolat és más kell, akkor nem kettőt kell tartani ezt az esetet az én fejem nem veszi be, nem vagyok képes elfogadni. Akkor válassza a szeretőt. Jobb mint 2-őt dugni.
2010. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
És igen, nő vagyok, de a feleség szempontjait nézem. Joga van tudni róla.
2010. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Még vmi, nő vagyok, boldog párkapcsolatban élek, de még nekem is megfordult a fejemben, hogy milyen lenne vkivel ágyba bújni, aki mondjuk sokkal jobb a szexben. De nem ösztönlények vagyunk, ebben különbözünk az állatoktól. És biztos, hogy lenne a páromnál jobb, mint mondjuk ha nézünk egy feleséget, aki nem extrém a szexben, szemben egy ribanccal, aki bármit megtenni neki, mert nagyon ért hozzá. De a tisztelet és a szeretet sokkal erősebb, mint az ösztönök.
2010. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
És igenis, egy normális nő nem megy bele szexkapcsolatba. Ezért hívják őket k.urvának, jogosan.
2010. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
A szerető biztos sokkal izgalmasabb, nem ismerd a rigolyáit, nem élsz vele együtt, de ha közelebbről megismernéd, kiderülne, hogy neki is vannak, ki tudja, talán sokkal több, pont ezért választja inkább a szeretői szerepet, mert nem maradt meg eddig mellette más férfi, csak a szexre használják.
2010. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
És kinek kéne tanácsot,vagy vállat adni?A nőnek?Mutasd meg a válaszokat neki,különös tekintettel az " a feleségemet szeretem,a szerető csak szexre kell" kezdetűt.De ha szerelmes,akár meg is mutathatod neki a pasit,amint szerelmet vall a feleségének,az se segít.
2010. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!