Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párodat vagy a szeretődet...

A párodat vagy a szeretődet szereted igazán?

Figyelt kérdés
Olyan FÉRFIAK válaszait várom akiknek szeretőjük van már régóta!Nem az egy éjszakásokra gondolok természetesen,hanem mondjuk ha pl. valakinek már 2 éve ugyan az a szeretője!A hölgyek válasza azért nem érdekel, mert nagyon nagy százalékban szerelmesek a szeretőikbe!Szóval náluk tudom a választ!Gyertek szeretőtartó férfiak mondjátok el!
2010. nov. 16. 16:19
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha mellettem tartana szeretőt, le is vágnám neki, vadászösztön ide vagy oda.


L/24

2010. nov. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
89%
Egyiket sem szereti, mindkettőtől elveszi azt, ami szerinte neki jár. Ha bármelyiket szeretné, akkor nem lenne mellette a másik.
2010. nov. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
56%
Igen, nő vagyok. Remélem nem baj. Írtad, hogy nők véleménye nem érdekel, de engem meg ez nem érdekelt:)
2010. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
90%

A vadászösztön duma itt azért nem állja meg a helyét,mert a kérdésben hosszn tartó,több éves szeretői viszonyról van szó..ebben ugyan mi a vadászat?

Amúgy meg igazán egyiket sem szereti lefogadom,akárki akármit mond. A feleségét azért "szereti" mert főz,mos,takarit rá,a szeretőjét meg azért mert valami ócska ribanc akit egy kimeritő nap után meglehe pakolni.

2010. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó megfogalmazta a dolog lényegét :)
2010. nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
52%
1 éve van szeretőm a feleségem mellett. és a feleségemet szeretem! a szeretőt csak a szex miatt tartom! 34/F
2010. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
61%
Szégyelld magad!
2010. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
67%
Én a vadászösztönt egy sörétessel "díjaznám", ha mellettem járna félre. Nesze neked, vadászösztön!
2010. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

18:22

És mit szólnál,ha a feleséged ugyanezt csinálná?Amúgy jó nagy hazug vagy,mert aki szereti a feleségét,az nem alázza meg.Igen,30/N

2010. nov. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell szerető, a feleség nem elég jó az ágyban? Mert a szeretővel csak dugni szokás. Miért nem újítotok inkább be vmit otthon, lehet, hogy a feleség is örülne az új ötleteknek, annyi dolog van, amit ki lehet próbálni, miért kell ezért k.urvázni...nem értem, amelett meg nagy szemétség is becsapni azt, aki főz, most, takarít rád. remélem a sorstól megkapod, ami jár neked.
2010. nov. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!