Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet választani ezen...

Hogyan lehet választani ezen két rossz közül?

Figyelt kérdés

A párommal megközelítőleg 3 éve élünk együtt, és van egy 1 éves fiunk(nem tervezett).

Sajnos a párommal már régen megromlott a kapcsolatunk, majdnem minden nap veszekszünk, voltaképpen egyáltalán nem is illünk össze. Teljesen kiábrándultam belőle, a legkevésbé sem szeretem, sőt!. Egy dolog miatt vagyok mellette: a fiam miatt. Párom előszeretettel hangoztatja, hogy ha szakítunk, akkor végleg elveszi tőlem, nem is láthatom. Ennek sajnos foganatja is lenne, mert a családjának 90%-a már amúgy is Angliában él, és ő is kimenne hozzájuk, így gyakorlatilag talán évente egyszer láthatnám a fiam.

Viszont a párommal már borzalmas együtt élni, állandóan veszekedni, mindig elviselni a piszkálódásait.

Ez a helyzet. Gyakorlatilag két dolog közül választhatok: Vagy elveszítem a fiam, vagy egy olyan emberrel kell leélnem az életem, aki mellett minden egyes perc csak szenvedés.

Ti mit tennétek?

Egy apa


2010. nov. 16. 09:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igazatok van, csak a picinek ártanék, ha mindenképpen ebben a halott kapcsolatban akarnám felnevelni. Köszönöm a biztató szavakat!
2010. nov. 16. 11:29
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy ilyen hangulatú családba felnőni egy rémálom, nem jó ez egy gyereknek, már te se bírod be kell fejezni.

A párodal közöld ha elviszi a kicsit az engedélyed nélkül gyerekrablásért feljelented. Az apa engedélye nélkül nem viheti külföldre. Állj a sarkadra éreztesd hogy nincs hatalma, és hogy ennek véget akkarsz vettni.

2010. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A Szomorú hogy az a gyerek csak eszköz,és ez a szarkupac anyuka rohadtul nem szereti,csak használja a céljaira...
2010. nov. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!