Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyeneknek minek család?

Az ilyeneknek minek család?

Figyelt kérdés
Tudom h nincs közöm hozzá de akkor is. Még valamikor nyáron pár haverommal mentünk a kocsmába és megismertünk egy embert. Elkezdtünk beszélgetni mindenféléről és szóba hozta acsaládját. Mondta h nemrég született a lánya rákérdeztek h mikor és annyit mondott h nem tudom múlthéten valamelyik nap. A feleségét köcsögözte és úgy beszélt róla mint valami büdös qváról akit azóta már én is ismerek és szerintem normális és normálisan is néz ki. Mindig mondja h neki mennyire elege van a családjából de nem akar válni. Nem tudja mikor született a gyereke, nincs otthon szinte soha pedig megtehetné, szidja a feleségét gyerekét, hazudozik és nem is érdekli h mi van otthon. Az ilyeneknek minek család?
2010. nov. 15. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod mi az oka. Figyelj könnyen lehet, hogy épp a feleség egy hárpia, aki talán nem is tőle volt várandós, vagy egyszerűen kitiltotta a házból, de az is lehet, amit te mondasz. Ezt nem tudhatod. Szinte mindig másmilyen a háttér, mint amit először látunk.
2010. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy biztos, hogy nem családcentrikus valaki, de - nem feltétlen igaz ebben az esetben, viszont gyakori az ilyen eset - lehet, hogy a nö egyszer csak "véletlen" terhes lett, és a férfi volt annyira tisztességes, hogy elvette feleségül, még ha soha nem is akart volna feleséget meg gyereket.
2010. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor elgondolkodtató, hogy szinte mindenhez papír kell, hogy bebizonyítsd, hogy alkalmas vagy egy adott feladatra. (Pl. jogsi autóvezetéshez, x végzettség egy álláshoz.) De sajnos bármilyen idióta lehet szülő.
2010. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyértelmű h a nő tartja el a pasit szóval megérdemelne annyit h normálisan beszéljen róla. A gyerek az övé mert hasonlítanak valamennyire de ha nem is lenne az övé akkor se lenne normális ez a viselkedés mert a felesége gyerekéről van szó akit megtartottak és úgy néz ki h ők fogják felnevelni. Szerintem az se normális h nem érdekli h mi történik otthon és csak hazudozik. nem értem az ilyen embereket...
2010. nov. 15. 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván a baba nem közös döntés volt, valószinű anyuka a gyerekkel akkarta menteni a kapcsolatot, vagy csak becsúszott, sajnálom a gyerköcöt nem ezt érdemelné ez a vége ha 2 felnőtt nem gondolkodik.
2010. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én az ilyen embereket visszakézből pofán vágnám, hogy józanodjon már ki. Tényleg, minek az ilyennek család? A gyerek meg úgy nőljön fel egy ilyen idióta apa mellett hogy "én csak egy véletlen becsúszott gyerek vagyok akiről még az apja azt sem tudja mikor született"?

Nah az ilyen nemtörődöm anticsaládos kocsmatöltelékekkel nem tudom mit csinálnék......az biztos hogy semmi jót

2010. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En ezen a reakcion abszolut nem lepodtem meg, hisz a beszelgetes egy kocsmaban hangzott el (1. oda azert tobbsegeben nem a mintaapak jarnak, 2. reszeg volt).
2010. nov. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!