Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném meg, hogy...

Hogyan győzhetném meg, hogy engedje?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék piercinget, de anya nem engedi.

Kérlek segítsetek. 14/L


2010. nov. 14. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fogtam magam és elmentem megcsináltatni, utánna meg beletörödött. :) Ez kb 8 éve volt :)
2010. nov. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd talán 2 év múlva. Mond csak, nem gondolod hogy fiatal vagy még hozzá? Mert szerintem igen! Ha meg nagyon akarsz, akkor ülj le anyuddal, és egy hosszas beszélgetéssel beszéljétek meg! De a háta mögött ne tedd meg, mert eljátszod vele, az irántad érzett bizalmát, és még annyit se fog megengedni, mint most... Tapasztalat. Ezt tudom tanácsolni.
2010. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eszedbe nem jut, hogy anyádnak talán igaza van és nem véletlen nem akarja, hogy kilyuggasd magad. Majd ha 18 leszel, dönthetsz róla egyedül, addig meg talán el kéne gondolkodnod magadon.
2010. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A beszélgetést választom inkább.. Háta mögött nem fogok ilyeneket csinálni mert tényleg csak baj lesz belőle. Köszi a válaszokat :)
2010. nov. 14. 16:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Várj még 1-2 évet, én is 16 voltam mikor csináltattam.

21/L

2010. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem bírok várni már 1,5 éve akarok:D:D
2010. nov. 14. 16:41
 7/7 anonim válasza:
Az neem sook !! :D:D
2010. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!