Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelentsen? Lehet, hogy...

Ez mit jelentsen? Lehet, hogy van egy féltesóm?

Figyelt kérdés

Ez egy régebbi történés. Apám kb. 3 éve Pesten dolgozott 5 évig, és csak hétvégente jött haza (Debrecen környékén lakom). Egyik karácsonykor kapott apám egy munkatársnőjétől karácsonyi SMS-t, aztán pár nap múlva egy olyat, hogy megszületett a gyerek XY-nak hívják X cm-rel X gramm-mal.


Ez mit jelentsen?


2010. nov. 14. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Szerintem csak apukádnak a munkatársnője megosztotta apukáddal hogy megszületett a gyereke. De nem apukádtól van.
2010. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem irja,hogy kinek a gyereke?És esetleg az a munkatársnő nem lehet,hogy mellette a másik nő is az életében?:'O
2010. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy írta, hogy kié a gyerek...
2010. nov. 14. 16:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg apukádat? Ha ővé lenne a gyerek,akkor az a nő kért volna tartásdíjat is.
2010. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak ordibál... Nem tud normálisan válaszolni.
2010. nov. 14. 16:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meglehet. Ha nem tud higgadtan választ adni egy egyszerű kérdésre, akkor szerintem zavarban van, és próbálja leplezni a valóságot ;) apukádnak van felesége? és hány éves vagy?
2010. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is kaptam ilyen sms-t és csak annyit jelent, hogy megszületett egy baba és hogy kikürtöljék az egész világnak ezt az örömteli hírt. Ennyi az egész.
2010. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szegény apukádat megviselte, hogy 3 év alatt 5 évet dolgozott. Különben is, örülj, hogy bővül a család! A féltestvéred pedig lehet, hogy 1 éves korában már 3 volt!
2010. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, egy kis matek: 3 éve öt évet= nyolc évvel ezelőtt elkezdett ott dolgozni, majd 5 év után abbahagyta, azóta eltelt 3 év. Együtt 8 év. Szövegértés drága, szövegértés :)
2010. nov. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 18:58!

Akkor tán úgy írta volna, hogy "3 évvel ezelőttig Pesten dolgozott 5 évig". Amit írt, azt nem lehet egyértelműen értelmezni, én csak ezt próbáltam kifigurázni.

Amúgy is nagyon furcsa a történet. Hogy merült fel most egy elmúlt karácsony utáni gyerekszületés értesítés, és miért ordibál az apja ezzel kapcsolatban?

Bár nekem nincs olyan kolléganőm, aki sms-t küldene ilyen alkalmakkor (emailt talán), de el bírom képzelni, hogy a kedves kollégákat értesíti a szülni ment kolléganő, hogy minden OK, megvan a gyerek.


Szóval a kérdés apropóját nem értem egyáltalán.

2010. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!