Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most s. emét vagyok, hogy nem...

Most s. emét vagyok, hogy nem megyek el?

Figyelt kérdés

Ma van a barátom szülinapja és nagy szülinapi bulija lesz. Család,barátok,stb.

Én pedig nem megyek el.Ennek több oka van.Az egyik,hogy a barátait nagyon nem birom. Nem vagyunk egy világ a 2 legjobb barátjával.A másik az,hogy nem birom az ilyen mindenki hányásig issza magát bulikat.Márpedig ez az lesz.A harmadik(és ez van bennem a legerősebben)hogy ő az én 20dik szülinapomon(ami két hónapja volt)végig bunkózott velem,órákig siratott,mert épp olyan kedve volt.Pedig nekem csak ő lett volna aki törödik velem,ugyanis a családom teljesen le.zarja a fejem,még soha életembe nem volt bulim,soha nem ünnepelt senki a szülinapomon még egy koccintás erejéig se.Neki meg minden évbe nagy bulija van.

Szóval úgy döntöttem nem megyek el.Viszont rajta is meg úgy mindenkin látom,hogy kiakadt,meg barátomnak is rosszul esett,azt mondta bosszúálló vagyok,hogy nem megyek el.

Nekem is büntudatom van,nem tudom mit csináljak.:S Most mégis elmenjek?Egyszerüen bennem van a sértödöttség,ráadásul tudom,hogy nem érezném jól magam.


2010. nov. 13. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Én elmennék, megmutatnám, hogy nem vagyok akkor köcsög, mint ő volt, amikor elkezdenek lerészegedni stb. akkor elmész haza max. vagy aludni.

23N

2010. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz ne menj,barátodnak meg mond meg h érezze jól magát,és holnap ha ikjózanodik majd együtt töltiteka napot
2010. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megertem azt, amit erzel, mivel igazad van. En pl. nem szoktam bulikat rendezni erre a napra, mivel felesleges, viszont megemlekezes keppen,mindig adok es adok is ajandekot, de sosem szerettem az ilyen "ivos" versenyeket, mivel nem az En vilagom.

Ezt Te is kifejtheted a baratodnak. esetleg ha vettel Neki ajandekot, akkor oda mesz es atadod, es maradsz egy kis ideig, de aztan mar nyugodtan eljohetsz, mivel kozlod a baratoddal, hogy nem erzed jol magad!

Bizzal onmagadban, es legyen akaratod is. Soha ne engedd azt, hogy a Te erzeseidet ilyen modon probaljak atvaltoztatni, mivel csak TE fogsz szenvedni, de lelkileg serulni is.

Ha baratod elfogadja, akkor beke lesz, ha nem, akkor pedig ne aggodj, mivel majd talalsz egy olyan baratot, Aki elfogad Teged, de a tulajdonsagaiddal es a szokasaiddal egyutt, mivel ez nagyon fontos!

2010. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

hmm.. én is elmennék, már csak azért is, mert egyrészt barátomról van szó, és nem foglalkoznék haverjaival. Biztos lesz ott egy ismerős, akivel el tudsz lenni, vagy éppen barátoddal.

Ha a múlt (ami tegyük hozzá elég durva) ennyire mély nyomot hagyott benned, akkor beszéld meg barátoddal mindenképpen,vagy ha már ezen túl vagytok, és még mindig zavar, lehet, hogy nem is kéne már vele lenned. De te tudod. A lényeg hogy szerintem is menj el, aztán ha nem érzed mégse jól magad, max eljössz korábban . : /

2010. nov. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most ezek után még neki áll feljebb, amikor a szülinapodon porig alázott? Én a helyedben vagy nem mennék el (hiszen ezt tudják már előre, nem nagy meglepetés nekik, hogy te nem leszel ott... meg gondolom, neki is elmagyaráztad ugyanúgy, hogy mi okból nem akarsz elmenni... és hogy nemcsak a múltkori eset áll a háttérben). Vagy odamész kezdésre mutatóba, odaadod neki az ajándékot, esetleg ottmaradsz a köszöntséig, ha az nincs túl későn, aztán szépen gyorsan távozol.
2010. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szemét dolog szerintem.Én azt csináltam, hogy elmentem de mielőtt mindenki totál részeg lett hazamentem.Nálunk pont ez a helyzet ha velük van bunkó és totál részeg lesz(nem picit hanem tényleg részeg) és a barátai hányásig isznak,ilyenkor veszekednek stb.Amikor nem isznak semmi bajom velük de bulizni nem megyek ha ott vannak.A barátodnak meg kell értenie, hogy nem érzed velük jól magad de ő menjen ha akar.
2010. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!