Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a barátod egy...

Mit szólnál, ha a barátod egy teljes napra elmenni kirándulni kettesben egy barátjával (aki történetesen nő)?

Figyelt kérdés

Az én barátom ma ezt teszi... És máskor meg azt mondja, hogy alig tud rám időt szánni. De szeretne velem lenni.


Még ha "csak" barátja is, Te mit szólnál az én helyemben, hogy kettesben megy vele kirándulni?


2010. nov. 13. 14:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

az biztos hogy akkor ma este már nem velem aludna,meg soha többet...(mondjuk alapból meg se próbál ilyet,még 1 órára se kettesben lánybaráttal,nincs is lány barátja igazán miat velem van,túl féltékeny vagyok ehhez)


én ultimátumot adnák neki...ha elmegy vele,akkor ennyi volt...itt kiderül ki fontosabb (anno ezt megtettem,állitolag nagyon jó barátok voltak...ő mégis egy alig 2 hetes kapcsolatot választott,engem...mégsem volt annyira erős barátság)

23/N

2010. nov. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnék?Ha elmegy vége.
2010. nov. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Te viccelsz, s Tolunk varod a megoldasra a valaszt?

Kuldjel Neki sm-st: Isten veled!, de nehogy azt ird, hogy viszlat, mivel akkor meg este ujra bekopoghat az ajtodon.

Egy hatarozott sm-t irjal, amibol kiderul az, hogy befejezettnek tekinted ezt a kapcsolatot.

2010. nov. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek a fiú-lány barátságban,nekem is van sok fiú barátom.Viszont amióta van párom nem találkozom velük kettesben,nem flangálok velük ide ota.Nem azért mert nem bizik benne a barátom vagy nem vagyok megbízható hanem mert úgy érzem hogy ez így fer.Belegondolva nekem sem tetszene ha ő elmenne valami csaj barátnőjével kettesben valahová.

Van olyan hogy fiuhaverom idejön a ház elé és kicsit beszélgetünk,de párom itthon van vagy akár le jön ö is ha akar,így a haverommal is beszélek,de a páromat sem sértem meg.Kirándulni kettesben nem mennék el a haverommal.

2010. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%

Semmit. Barátok. Sokkal értelmesebb vagyok, minthogy kiakadjak.

Egyébként az én legjobb barátom is fiú, és érdekes módon az ő barátnője is értelmes annyira, hogy tudja, hogy ha egy nő és egy férfi együtt van, nem fognak bagzani, mint a nyulak.

2010. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában azt mondanám az ilyen esetre, hogy megbíznék benne, meg tényleg lehet, hogy az egyik legjobb barátja nő... és lehet, hogy itt sem fog történni semmi, de ha tényleg nincs rád ideje, vagy alig van, akkor elég tapló dolog másra fordítani egy teljes napot... én sztem a helyedben leülnék beszélni a fejével, hogy miért nem törődik veled eleget...
2010. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval teljes mértéki egyetértek. Nem a gyakorlat a lényeg, hanem az elv. Ha párkapcsolatban él, vannak dolgok, amik nem játszanak.
2010. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sem mennék bele! Még úgyse ha engem is hívnának. De tényleg te miért nem mész?
2010. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
Ha a haverja (és nem csak hazudta), én nem akadnék ki. Menjen, ha jónak látja, mindenkinek szüksége van olyan jellegű magánéletre, amiben a párja nincs benne, még ha csak egy korsó sörre a haverokkal, egy estére egyedül a tévé előtt, vagy egy kirándulásra egy baráttal. (Ha csak a barátja, nyilván nem fogja meghúzni. Ha mégis, akkor előbb-utóbb úgyis megtette volna, tehát a végeredmény azonos.)
2010. nov. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem hagynám békén, amíg bele nem törődik, hogy legalább hármasban megyünk.
2010. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!