Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, hogy legyen tovább?

Nem értem, hogy legyen tovább?

Figyelt kérdés
5éve lesz, hogy házas vagyok minden jó volt míg nem fogant meg a kicsi onnantól a párom meg változott folyamatosan bán lenéz, hibáztat mindenek én vagyok az oka. Nem tudom meg érteni őt, hiába próbálom. Szoktam kérdezni mi a baj miért engem okol minden nehézségünkért, mint pl. anyagi okokért. De az ő válasza menj a fenébe sokszor már nem tudok mihez kezdeni, lelkileg teljesen össze vagyok törve sokszor már nevetni sem tudok csak szomorkodok, hogy miért én vagyok a hibás miért nem tudok jó lenni a szemében, miért nem lát bennem valami jót is meg. Elmondja, hogy szeret meg én vagyok az élete meg a lányunk, de mi tönkre tesszük az életét, de közbe másik babát is szeretne mert a kislányunk már 3éves. Fogalmam nincs mit tegyek, hogy váljak a szemében ugyan olyan kedvesé mint voltam. Meg kérdeztem már azt is tőle, hogy el akar válni, mert ha nem szeret akkor ne csinálja ezt velünk és akkor mi el engedjük és majd jön látogatni, de ő azt mondja nem és nem is akar ilyenről hallani, mert nagyon szeret minket. De milyen szeretet ez, ha nem enged minket a közelébe és csak csúnya mocskos szavakkal illet engem. Én nagyon szeretem, de nem tudom mit tegyek.
2010. nov. 13. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg többet foglalkozni vele. Elmondta, hogy szeret és nem akar válni, akkor biztos ez így is van. Nem tudom mi a helyzet nálatok, de a nők a baba után sokszor esnek abba a hibába, hogy kissé elhanyagolják a férjüket. Pedig ez nem jó. Passzold le a kislányod a mamához és csináljatok valami közös programot. A gyerek nem lehet összetartó erő egy kapcsolatban. Oda kell figyelni, hogy az apa a gyermek születése után is férfi maradjon, az anya pedig nő.

Hajrá!

2010. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon sok figyelmet szentelek neki és a kicsi lányt sem helyeztem elé, mindig próbáltam mindkettejükre figyelni, de a páromnak semmi sem jó, mindenbe a rosszat keresi.De már nem bírom ezt a szeretetlen életet,ahol csak én adok kapni viszont semmit.
2010. nov. 13. 11:51
 3/3 anonim ***** válasza:
ha a figyelmességed és a kedvességed ellenére sem változik akkor hagyd el és akkor majd észre fogja magát venni,és a kislánynak se jó ha mindig szomorúnak lát!:)(fel a fejjel lesz majd jobb is!)
2010. nov. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!