Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 11 éves lány...

Mit tegyek? 11 éves lány vagyok. Anyukám 15 éve baby sitter.

Figyelt kérdés

Most egy olyan munkát vállalt el egy gazdag családnál ahol ma is 20:30-kor kezd, s mivel a szülők bálba mennek úgy 23:00-ig marad is.Higgyétek el borzalmas érzés így ágyba bújni, hogy az anyukád esti puszija elmarad, mert tudod, hogy dolgozik.


Eléggé önálló vagyok, de ez egy 11 éves gyereknek akkor is rendesen betesz.


Nagyon szépen kérem, SEGÍTSETEK!


2010. nov. 13. 11:01
1 2
 1/15 anonim válasza:
6%
Beszélj vele.. Nem tutsz mást csinálni
2010. nov. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
csak pár órára megy el, feküdj le korán és akkor meglesz a puszi.
2010. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván anyukád szívesebben lenne veled, de valamiből el kell hogy tartson...
2010. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi ezt nem tudjuk megoldani helyettetek. Esetleg beszélj anyukáddal...

Egyébként elhiszem, hogy rossz, de gondolj arra, hogy biztos nem szórakozásból teszi ezt, hanem hogy pénzt keressen, és ezáltal neked is jobb legyen. Lehet, hogy ha beszélsz vele sem lesz jobb, mert ha akarna sem biztos, hogy találna másik munkát.


Töltsetek sok időt együtt, amikor otthon van ő is, talán úgy könnyebben elviselhető, csináljatok közös programokat. Esetleg hívjon fel lefekvés előtt, vagy te őt... tudom, hogy nem az igazi, de a semminél több. :)

2010. nov. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan aranyos vagy! Amikor elmegy anyud biztos megpuszilgat rendesen. Ez tartson ki addig, amíg haza nem érkezik.

Kérd meg, hogyha esetleg aludnál, akkor is menjen be hozzád, és pusziljon meg. Biztos felébredsz majd rá, és akkor már nyugodtan durmolhatsz tovább. :)

Mielőtt elalszol küldj neki a levegőben egy puszit. Ez is megnyugtathat.

2010. nov. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
szerintem inkább örülj hogy van munkája.,
2010. nov. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj pénzt keresni. Érted csinálja. Más anyukája meg 10-re jár agyárba, és a gyerek egyedül van éjjel. Vagy 6-ra megy, és a gyerek egyedöl indul suliba.Sajnos baby szittert általában este hívnak. De akinek színésznő az anyja, vagy metró sofőr, az is így van. Neked az a jó, hoyg reggel általában otthon van. Biztos hiányzik, de mit tegyünk??Kell pénz is.

Az éjjelnappali boltban sírt az eladó, hoyg a lánya mindig egyedül van otthon. Nem csak éjjel, de karácsonykor is. De hát csak így tudott elég pénzt keresni. Muszáj: kell ruha, cipő, víz és fűtés.

Az én anyukám mezőgazdaságban dolgozott. Hazajött 4-kor, de ötre el is ment újra a földekre, s csak este sötétedés után ért haza. Apám reggel 4-kor elment, hazajött enni, de este csak 9-1/2 10-kor.Elment vasárnap is. De kaptam egy lakást mikor felnőttem. A te apád hol van?

2010. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudsz mit tenni, Neki ez a munkája, van akinél sokkal rosszabb a helyzet. Sokan esti műszakban dolgoznak, vagy akár 24 óráznak (pl. az én párom).
2010. nov. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

ugye ezt most nem mondod komolyan, hogy ez a legnagyobb bajod!?

pár év múlva örülnél, ha ilyen gondok gyötörnének...


örülj, hogy van hol laknod, és anyudnak van melója.

ne legyél már hisztis icsa!

2010. nov. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Semmi baj, próbálj lefeküdni fél nyolckor! És örülj, mert máskor sokat lehettek együtt! Sajnos más sem lehet egész nap a mamájával, a felnőtteknek dolgozniuk kell.

van ilyen Családbarát Kedvezmény a T-Mobilnál: 2x1000 ft és havonta 100 órát lehet beszélni telefonon. Rendeljetek ilyet, és hívd fel, amikor hiányzik. Ha rezgőre teszi, akkor nem ébreszted fel a gyerekeket.

2010. nov. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!