Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a lányotokat...

Mit tennétek ha a lányotokat követné 2 roma audival napokig?

Figyelt kérdés

A lányom gyalog jár a vasútállomástól és mostanában ez történt, mennek mellette kocsival, beszólogatnak neki, hajnalban a ház előtt várták. Ez most jutott tudomásomra.

A rendszámot felírtam, ezentúl kísérjük, de azért ez így rémes. Meg veszek neki egy riasztót ami hangosan sípol.

Vajon csak szórakoznak vagy komolyabb is lehet?


2010. nov. 12. 08:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%
Rendőrség, és én megkeresném a legközelebbi M Gárda központot. Ők tényleg segítenek megoldani a helyzetet, mert a rendőrség lehet tehetetlen amíg "nincs ügy". Ezenkívül igyekeznék mindent megtudni róluk, -név, becenév, lakcím, stb, ja és egy jó géppel rengeteg fotót csinálnék róluk. Továbbá megértetném a lányommal azt, hogy ha csak egyetlen egyszer is szóba áll velük, bár mikor bármit elfogad tőlük, --vége!!!
2010. nov. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Férfiismerős kell mellé, lehetőleg minden egyes alkalommal, így egy idő után szerintem leszállnának róla. A rendőrség nem fog semmit tenni, csak ha már megtörtént a baj, így jobb, ha beszélsz velük, minél előbb, hogy legalább legyen valami nyoma az ügynek. Amúgy hány éves a lányod?
2010. nov. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lényeg!!!! nyoma legyen annak, hogy bejelentettétek a yardon./rendszám/!!Nem feljelentést kell tenni, csak bejelentést mert kivédik, hogy "miért? autózgatni sem szabad hajnalban?"
2010. nov. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
17 éves, szerencsére nem jár szoknyában és nem ugyanazokban az időkben jár. Most figyelünk és kísérgetjük egy ideig és akkor szólunk azért a rendőrségen is, mert a pasik nem gyerekek, 30-40 évesnek látszanak, lehet, hogy nem játszanak.
2010. nov. 12. 09:19
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Hű, nagyon vigyázzatok rá! A r'hadt anyjukat az ilyeneknek! Majd írj néha, hogy mi történt! Kitartást és sok szerencsét kívánok!
2010. nov. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Ti szegénykék! Nem vagytok könnyű helyzetben!

A kislányt mindenképp férfi, fiú kísérje, egy másik 17 éves kislánnyal nem sokra mennek. Ha az anyuka kíséri, meddig tart őt leütni?! Semeddig...

Rendőrségnek, polgárőrségnek szólni, segítséget kérni, rokonoktól, unokatesóktól, szomszédoktól, ha kell én bemennék a suliba is beszélni az ofővel diszkréten, a vonaton és a suli előtt sem nehéz figyelni a gyereket. Osztálytársakkal, csoportosan menjen a lányka inkább.

2010. nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

A fotó az nagyon jó ötlet, amennyiben kivitelezhető. Fotózzátok le a rendszámot, a kocsit, a cigányokat. Engem is figyeltek, meg követtek. Bejelentettem a rendőrségen. Nem csináltak semmit. Több évvel később ugyanebből a bandából megtámadtak és majdnem megerőszakoltak...

Nagyon figyeljen a lányod!! Ez egy nagyon nagyon rossz világ! Az hogy félni kell, meg őrséget szervezni fiatal lányok mellé, és állandóan észnél lenni....áhh szavakat sem találok erre.

2010. nov. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
79%
Egy flakon könnygázt vehetnétek.
2010. nov. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
86%
Minél több pasit köré,állandóan.Vigyenek kést,légpuskát is.És azonnal szervezd meg!
2010. nov. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
38%

jesszusom!

Ilyen világban élünk roma férfiak kísérgetnek fiatal lányokat..

És akkor jön a sok bal_fasz hogy "nem minden cigány rossz, meg csak mi ítéljük el a cigányokat"

mindegyik egy roha_dék..!


Kívánom, hogy nagyon figyelj a lányodra.

Vegyél neki két gázsprét! csak 2-2000 ft és hasznos amikor sétál vagy megy akkor mindig legyen a kezébe az egyik, a másik a zsebében ha az egyiket ki tudják venni.


Valószínüleg mivel "Audit" írtál. Ezért gazdagok. Tehát a futtatásból jól meglehet élni.


Vigyáz velük.

(nem ismétlem el ugyanazokat amiket a többiek irtak mert értelmetlen lenne (: )

2010. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!