Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a lányotokat...

Mit tennétek ha a lányotokat követné 2 roma audival napokig?

Figyelt kérdés

A lányom gyalog jár a vasútállomástól és mostanában ez történt, mennek mellette kocsival, beszólogatnak neki, hajnalban a ház előtt várták. Ez most jutott tudomásomra.

A rendszámot felírtam, ezentúl kísérjük, de azért ez így rémes. Meg veszek neki egy riasztót ami hangosan sípol.

Vajon csak szórakoznak vagy komolyabb is lehet?


2010. nov. 12. 08:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Én megemlíteném a körzeti rendőrnek, aztán majd Ő eldönti, hogy mit kell tenni ilyen esetben.
2010. nov. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly?

Engem is kísérgetett hazafelé egy cigány fiú, de azt lepattintotta párom-ha egy lány, nő rájuk szól ilyen esetben, nem fogadják el, nőknek nem lehet döntése, férfi választ. Nem vagyok rasszista, ez tény.

Komolyabb is lehet, tényleg mindig legyen vele valaki!

2010. nov. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázni kell a romákkal főleg ha még hajnalban is mennek utánna.Lehet hogy futtatók és új alanyt keresnek.Mindenképpen kísérjétek amikor csak lehet.Nem ártana rendőrségen utánnajárni a rendszám alapján hogy kicsodák.....
2010. nov. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen keressétek fel a helyi rendőrséget. Kísérgessétek a lányotokat amikor lehet. Kérdezgess utána ismerőseidnél, hátha tudnak valamit ezekről az emberekről. Arra gondolok, hogy a romák elég összetartóak, hátha a helyi vagy környékbeli romák tudnak valamit.
2010. nov. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ismeri őket a lányod? Előbb őt kéne megkérdezni.

Ha nem, roma, nem roma, rendőrség! Előtte tennék egy kísérletet arra, hogy velük beszéljek. Esetleg egy darabig kísérgethetnéd a lányod, hogy leszálljanak róla.

2010. nov. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
5%
Neked az agyadra ment Vona Gábor
2010. nov. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
74%
Na itt egy újabb "szdsz"-es. Kiváncsi vagyok ha a rokonodat kísérgetnék ezek a szimpatikus uriemberek akkor te mit szólnál...
2010. nov. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Kísérgességtek a lányotokat mindenképp, tényleg megtörténhet, hogy egy napon berángatják a kocsiba és elviszik. Próbáljon meg a lányod minél jobban úgy öltözködni, hogy az ne legyen kihívó (most ez télen nem is lehetetlen) Csak arra utalok, ha nyár lenne, ne járjon miniszoknyába vagy ilyesmi. Ne is nézzetek rájuk, hozzájuk szólni meg pláne, csináljatok úgy, mintha nem vennétek észre őket. Nem lehetne valami osztálytárssal összebeszélni, hogy együtt járjanak suliba? Ez borzasztó. Kitartást kívánok!

És persze a rendőrségnek is szólj!

2010. nov. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Én már ma szólnék a rendőrnek, vagy a rendőrségre bemennék. Nehogy elrabolják, vagy kárt tegyenek benne. Ne halogasd ezt a lépést megtenni.
2010. nov. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Fúúúú nagyon vigyázzatok a cigányokkal!

Először is, kísérjétek a lányotokat. És mindenképpen szóljatok a rendőrségnek! Mert az, hogy az állomásra kikíséritek az oké. És onnan egyedül megy a vonaton...Vigyázzatok, mert nagyon rátok szálltak. Én is voltam már ilyen helyzetben. RENDŐRSÉG! És ha tudtok, ne ugyanabban az időben induljon, érkezzen, vagy ha tud, menjen néha autóval, vagy busszal. Riasztó nem sokat ér, nem tesz senki semmit ha megszólal. Tapasztalat..

2010. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!