Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb hülyeség...

Mi volt a legnagyobb hülyeség amit piás barát/rokon mondott neked?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 21:32
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
100%

Egy haverom:

Mindjárt bügyök(jövök helyett) xd


Apukám haverja(telefonált):

Heeeeló,itt a Miki.Vagyis a Tibi.Gyere értem 3, 3, 3 , háromnegyed nyolcra.Megkértem a mackómat,hogy masszírozzon meg,de meg se mozdult. XD

2010. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Együtt voltunk anyukámmal egy bnőmnél (meg anyukájánál), amikor apa meg a barátai egy kocsmában voltak (szokásos féléventi összeröffenésen)... és megígérte, hogy x időre idejön (merthogy az egyik barátja bnőm apukája), és onnan megyünk majd haza... de nem jöttek időre, így anya felhívta... két legnagyobb aranyköpés ebből a beszélgetésből:

1) anya: Hol vagytok?

apa: Sötétben. :D


2) ezt már anyukám mondta a beszélgetés után, hosszú hatásszünet után:

Mit ihatott ez, ha azt mondja nekem, drága angyalom?

(apa nem ez a becézgetős hősszerelmes-romantikus típus :D)


Ja, egyik volt osztálytársam meg részegen próbálta elmagyarázni osztálykiránduláson, hogy tipli van, mert jön az ofő:

Vigy-vigyáznunk kell, mert jön az osztálytanárnőfőnök...

2010. nov. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

A barátom egyszer egy kanbuli után, ittasan az ablakom alatt énekelt, és üvöltve szeremet vallott. hajnali 2kor... anyámék örültek neki :D XD


Anyám egyszer becsiccsentett, még régebben. Tudni kell róla, hogy nem iszik alkoholt, ivott egy felest, és kiütötte magát :D még a 2006os foci vébé idején történt ez. mentem haza este, éppen vége lett a meccsnek, és anyám énekelt és táncolt, mert nyert az általuk preferált csapat :D én csak álltam az előszobában és döbbenten néztem :D olyan aranyos volt :D



Tudom, ezek nem aranyköpések, de azért vicces :D

2010. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagybátyám:Reggel mosogatószarok leszünk megint.

Öcsém:A szomszéd meg ökörszemet fog kapni...(vérszemet helyett).

2010. nov. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

1. A lagzimon nagyban táncoltunk, mikor odaugrált az egyik legjobb barátom, aki már nem volt szomjas:


-Ez aaaaz! Addig tombolj, míg szabad vaagy!!!...Előtte 5 órával mondtam ki boldogító igent:).


2. Nagyon régen ittam egy barátnőmmel, aki iszonyúan berúgott. Kb a padlóról kapartam fel,( hányt is ) mire megkérdeztem:


- Miért nem tudsz annyit inni, amennyi jólesik?


Mire ő:


- Mert már elfogyott a pénzem!:)

2016. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Érzéki tuskó vagy én mondtam a páromnak,érzéketlen helyett.
2019. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Baromi jó ez a kérdés! :D Néha emeld ki légyszi, kérdező! :D

Nekem két sztori jut eszembe.

Egyik barátnőm italozás közben mesélte, hogy egy ismerősével elutaztak valahová, de az ismije egyszer csaj lekoccolt, sz*rban hagyva őt. Hogy a szavaival éljek: "Úgy ott hagyott, mint szürke szamár a ködben!"

Másik:

Pubban elhaladva két pasas eszmecseréjét hallottam egy harmadik személyről, akit nem igazán kedvelhettek. Egyikük elmondása szerint: "Hallod, az a Gyuri olyan h*lye... Amit nem tud, még azt is tőlem tanulta!"

2019. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!