Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik név tetszik nektek a...

Melyik név tetszik nektek a legjobban?

Figyelt kérdés

Sarolta, Zsófia, Tamara, Daniella, Orsolya, Debóra


ezekre a nevekre milyen beceneveket tudtok? szerintetek melyik a legjobb?


2010. nov. 11. 20:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hát nekem a Daniella tetszik nagyon, mivel én is Daniella vagyok:) Ritka név, bár mostanában egyre több Daniellával futok össze. Ja, engem így szoktak becézni: Dancsi, Lalla :)
2010. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Sarolta: Saci,Sári

Zsófia:Zsófi,Zsófika,Zsó

Tamara:Tama,Tami

Daniella:Dana,Ella

Orsolya:Orsi,Solya

Debóra:Debi

2010. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobban a Zsófia tetzik.Az lehet Zsófi meg Zsó. Az Orsolyát meg lehet Solyának is becézni.
2010. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nekem az Orsolya tetszik a legjobban, szép régi név , mégis nagyon divatos a mai napig, ráadásul a legjobb barátnőmet is így hívják. Orsinak lehet becézni amúgy, na gondolom ezzel nem mondtam újat:D

Még a Debóra is tetszik, de én biztos nem nevezném el így a gyerekem túl idegenül hangzik, szerintem ő is zavarban érezné magát tőle, meg lehet, hogy csúfolnák is...Amúgy, ha Debiként becézed, úgy nagyon kedvesen hangzik.

Tamara, Daniella...szerintem ezek a nevek csak olyan viszonylatban szépek, ha külföldön éltek, mert Mo-n túl idegenül csengenek.

A Saroltával, meg a Zsófiával szerintem amúgy az a baj, hogy túl régiesek, túl közönségesek, ráadásul rengeteg Zsófi szaladgál az után. (előre is elnézést a Zsófiáktól és Saroltáktól, ez csak 1 vélemény)

2010. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Sarolta - szép, régi magyar név, tetszik.

Zsófiból rengeteg van, nem ajánlom.

Tamara se bejövős, olyan idegenül hangzik nekem.

Daniella - különleges hangzás, de inkább nem...

Orsolya - amíg kicsi, lehet becézni, amikor nagy lesz, akkor is büszkén viselheti ezt szép nevet.


Debóra - abszolút nyerő. Különleges, szép, mély hangzású.

2010. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nekem a Sarolta.


Saci(ka), Sackó, Sacó(ka), Sárácska. Sári (ka), Sárica, Sárici, Sárikó, Csuri(ka), Lotti(ka), Saca, Suri(ka), Surkó, Zsazsa, Zsazsácska.

2010. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A Sarolta tetszik egyedül, így is nagyon szép név és becézése is (Saci) nagyon kedves szerintem.
2010. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Tamara Tami

és

Daniella Dincsi

2010. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Zsófia és Tamara.

A Sarolta név, hogy tud tetszeni? Dédnagyanyám volt Sarolta.

Lehet neked tetszik, de a gyereket cikizni fogják miatta.

2010. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

21:20-as!


Mert tényleg, Debóraként, vagy Oráliaként, vagy Szederkeként könnyebb lehet az élet, mint Saroltaként...

2010. nov. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!