Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na mi legyen? (Kérdésed túl...

Na mi legyen? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam meg az ösztöndíjamat (12000 Ft) már csak 8000ft van mert a számítógépemet újra telepítettem.

nem tudom mit csináljak, anyukámnak most lesz a névnapja, jön a karácsony, aztán párom névnapja.

Ezért nem tudom hogy legyen, mert szeretnék magamnak venni egy csizmát és egy farmernadrágot, de nem tudom hogyan oldjam meg.


2010. nov. 11. 19:58
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:44



Köszönöm,igen írhatnál ha van időd néhány ötletet,sajnos kifogytam:)

2010. nov. 12. 16:28
 22/24 anonim ***** válasza:

Én inkább az ajándékokat választanám... kivéve, ha tényleg nincs elég meleg cipőd télre (egyébként egy sima bőr-műbőr félcipőben is simán ki lehet húzni a telet, ha muszáj). Akkor vegyél csizmát. Gondolom, a farmer még várhat, csak van elég ruhád, amivel kihúzod karácsonyig (vagy akár kérheted azt is karácsonyra).

Ajándékból meg elég jelképes apróságokat venni... így sztem ha nehezen is, de ki tudsz jönni a pénzből.

2010. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
72%-os vagyok.. Hát, én is gondolkodtam rajta, szerintem ez egy nagyon jó ajándék, fotómontázst csinálni. Kedvenc hobbijaiból, közös képeitekből stb... Azt A/4-be előhívatni, és fényképtartóba beletenni. Az egész szerintem nem haladja meg az 1000 Forintot. Szintén ezer forint egy hatalmas csokor virág szépen összeválogatva- múlandó- de egy édesanya biztosan nagyon örülne neki! Vagy, örök életű a csoki. A csokit mindenki imádja, ez vonatkozik édesanyádra és a párodra is. Sajnos nem tudom van e a párodnak hobbija ( sajnos az enyémnek nincs így én mindig bajban vagyok.. :D) Vagy, már az is segít ha én tanácstalan vagyok, bemegyek Tescoba, ajándék boltokba és ott szúrok ki valamit. A lehetőségek végtelenek :) Most sajnos csak ennyi jutott eszembe.
2010. nov. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. nov. 13. 10:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!