Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na mi legyen? (Kérdésed túl...

Na mi legyen? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam meg az ösztöndíjamat (12000 Ft) már csak 8000ft van mert a számítógépemet újra telepítettem.

nem tudom mit csináljak, anyukámnak most lesz a névnapja, jön a karácsony, aztán párom névnapja.

Ezért nem tudom hogy legyen, mert szeretnék magamnak venni egy csizmát és egy farmernadrágot, de nem tudom hogyan oldjam meg.


2010. nov. 11. 19:58
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
47%

Ingyen, magadnak is meg tudtad volna csinálni azt a telepítést.

De ha már így megfejtek, te meg így fizettél érte, akkor oszd be azt a nyócat.

Mi a fontosabb neked? Hogy ajándékot vegyél nekik, vagy hogy magadnak vegyél farmert? És csizmát.

Csizmát vegyél, mer' le fog esni a lábfejed. Farmerod gondolom van. Biztos nem fikáz senki, hogy fúj megint az a nadrág van rajta, ami 4 napja.

Azé' elég fejletlen tudatra vall - már ne haragudj a kifejezésért - hogy ezeken filózol. Hisz te is tudod, hogy mindenre nem lesz elég.


De ha nagyon nem drága cuccokat veszel magadra, akkor elég is lehet.

Csizmát tudsz venni ócón, vagy 3-4-ér', bár az szar. (A Stradvariusba' majd jövőre veszel, ha nem közeleg a Kari. Addig megteszi az olcsóbb is, ha nem akarsz szétfagyni.)

Farmert 3 körül tudsz venni úgyszint.

Ajándékot a köv. népnapokra tudsz venni, kicsi ócót, vagy csinálni is tudsz. Karira is tudsz csinálni cuccost. Meg is vagyunk.

2010. nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
De most minek flegmázol?
2010. nov. 11. 20:21
 13/24 anonim ***** válasza:
55%
Úgy írta le, hogy felfogd, mi ezen a flegmázás?
2010. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok már szegény kérdezőt! Honnan tudjátok hogy milyen helyzetben van? Gondolom nem találja poénosnak ezt a helyzetet!:S


Szerintem is inkább egyébként vegyél egy jó(!) csizmát, hogy aztán az évekig bírja. Nekem is viszonylag drága csizmám van(12 ezer) de már 4 éve hordom és még mindig szép.


A farmer szerintem ráér, az ajándékokat pedig ezuttal ne vedd meg hanem csináld magad:) Rengeted szép mindent lehet csinálni és örülni is fognak ha sajátkezüzeleg készült dolgot adsz, nem pedig csak elmész egy plázába és megveszed.


Ja amúgy vannak alkalmi munkák is, szóval ha nagyon kell az a pénz akkor próbálj meg dolgozni hétvégente!


L/19

2010. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Honnan tudjátok, hogy a csiszma kell? Szeretne venni, de ez nem azt jelenti, hogy enélkül lefagyna a lába, lehet hogy megtetszett egy neki és jó lenne egy új a tavalyi helyett.
2010. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:28


Ne haragudj de ez eléggé úgy tűnik mintha én egy nagy paraszt senkiházi lennék, hogy így írta le hogy olccó és ehezz hasonlók,na és persze mond már meg hogy szerinted nekem nehéz a felfogásom, nem hiszem hogy írta kötözködő kommenteket amiket ebből kiszedtél.



A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:30


Neked viszont nagyon köszönöm a kis védelmezgetésed aranyos vagy.

Hát igen valahogy megoldom majd a dolgot, úgy hogy az egész remekül kijöjjön.

2010. nov. 11. 20:35
 17/24 anonim ***** válasza:
Ha még védelmezgetni kell, akkor egy kisgyerek vagy. Add oda a pénzt a szüleidnek, majd ők beosztják helyeted, éretlen vagy még ennyi pénzhez. Ha meg be tudod már osztani, akkor meg ne sértődj halálra mindenen, mint egy 3 éves.
2010. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
helyeted = helyetted
2010. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nekem a párom és a családom általában fontosabb mint magam. Csizmát vennék Karácsony után, addig járnék sportcipőben vagy a tavalyiban ( bár én bakancsban járok annak meg az is mindegy ha szakadt :D )A párodnak és anyukádnak már 500-500 esetleg 1000-1000 forintból is tudsz olyan ajándékot venni amire más azt mondaná 5-6 ezer forint. Hát nem is tudom én kínaiból vásárolok meg durikból, nem vagyok a márka híve,de a legolcsóbb kínai is 5000-ren felül kínálja a csizmákat pedig közepes méretű városban lakom. Nadrágod gondolom van, az is várhat még, tudom, nagy öröm lenne. Szóval, én azt ajánlom valami olcsó de szép ajándékot vegyél a szeretteidnek és ha marad a pénzből vegyél farmert/csizmát. Ha nem marad az sem baj gondolom kapsz az ünnepekre egy kis költőpénzt. Amúgy én is itt tartok, csak én smucig vagyok egy csizmára kiadni 6000 forintot amikor úgyis alig fogom hordani.. Nadrágot is vennem kellene, de szégyenlem magam mert 2-3 kilót felszedtem oldalra.. Ezért most utálom magam blablabla micsoda költségkímélő megoldás. :D


Hasznos vásárlást!


17/L

2010. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Esetleg ha érdekelnének ajándékötletek szívesen segítek.
2010. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!