Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok férfi...

Miért van az, hogy sok férfi elutasítja a szexet, miután a nő szült?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül arra gondolok, hogy azért mert a nő elhanyagolja magát és nem csinos.
2010. nov. 11. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Aki ezt csinálja, az szép szóval hülye. A szülés után a férfi már nem azt a nőt látja a feleségében, akit megismert.
2010. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom. Nalunk forditva van. Apa akarja, en meg nem annyira. Szerintem megvaltozott a hormonhaztartasom, mert elotte nagyon virgonc voltam. Pedig nem vagyok az a tipusu anya, aki csak a gyerekeert el, a ferjet pedig figyelembe se veszi. Masfel eves volt a fiam, amikor visszamentem dolgozni.
2010. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Sokan szerintem azért, mert amikor apás szülésnél ők is ott vannak, akkor nem éppen gusztusos a látvány, Később pedig mindig az a kép villan be nekik, ahogyan ott fekszik a feleségük csurom véresen, csapzottan és a végletekig elcsigázottan a szülőágyon.
2010. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert ha "apa"-ként gondolsz a férjedre, kicsit nehéz rágerjedni? //Bocs az offért.
2010. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A férjem konkrétan a lábam között volt szülésnél mindkétszer és le sem tudnám vakarni annyira kíván azóta is Sok pasi gyáva felvállalni hogy nem kell neki a párja és mondvacsinált indokokat talál ki. Lásd aki szült annak már nem olyan a hüvelye. Ez is kamu duma. A szüleim és az ismerősökbeli példa azt mutatja az a pasi utasítja el a szexet aki k.zik, mert egy pasi sincs el szex nélkül!!!
2010. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem sem jó le-apázni a párunkat...azért mert a gyereknek az édesapja, attól még nekem ő férfi, és a párom.
2010. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet azt hiheti, hogy a gyerekszülés után tágas lesz neki odalent és nem fogsz semmit sem érezni a férfi.
2010. nov. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!