Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen összetett legénybúcsús...

Milyen összetett legénybúcsús ötleteket/feladatokat/szivatásokat tudtok?

Figyelt kérdés

Lehet nem összetett is, de jobb volna egy komplex feladat.vagy feladatsor.


Ilyesmire gondolok, mint pl ami az enyémen volt: Elvették az összes pénzem, és minden ottlévő barátnak (9 fő) fizetnem kellett 1-1 üveg sort. az ehhez szükséges pénzt különböző "szolgáltatásokért" ccserébe kellett összeszednem az ott bulizó lányoktól.. Így a feladatokat többnyire a csajok találták ki. Ez kb 1,5 órás feladat volt:)

Ezt azért nem lőném le mégegyszer, mert én most mint szervező vagyok jelen, és a "legény" ott volt az én búcsúmon, szóval számára is szeretnék új dolgot kitalálni.


2010. nov. 11. 14:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem ezek elég jó kis ötletek! Jó szórakozást srácok :)

2010. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ja és vannak köztük persze olyanok, amiket azért nem örülnék, ha a vőlegényem csinálna meg, de a többségért nem lennék mérges :)
2010. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm. DE olyat keresek, amit neten nem leltem fel:) 1 délelöttön keresztül mindenfélét megtaláltam... kb ez a 3 volt mindig feldobva...


Személyes esetleg van?

2010. nov. 11. 14:39
 4/21 A kérdező kommentje:
Sok boldogságot mikor lesz a lagzi?
2010. nov. 11. 14:39
 5/21 anonim ***** válasza:

Jajj nem én még nem megyek férjhez :) Én még tanulok és egyelőre férjjelöltet kellene keresni, dehát az nem egyszerű manapság. Jó humorú, okos, állatszerető 30 körüli, áhh inkább majd ő talál rám :):)


Hogy őszinte legyek személyes élményem nincs, még leánybúcsúra sem voltam hivatalos soha, én viszont tuti valami piás bulit rendeznék :) Amivel nem sértitek meg a menyasszonyt, mert elvégre a részegség előfordul :D De táncosnőt nem hívnék.

Talán eldugnám a személyes tárgyait és csak bizonyos feltételekkel kaphatná vissza őket és ezt az alapgondolatot tudnátok fokozni. :)

2010. nov. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%

Van egy játék, az a neve, hogy alkohol-sakk. A sakkfigurák helyére feles pohárba valamilyen rövidet töltötök, és elkezdtek játszani. Ha leverik az egyik poharat, akkor meg kell inni azt, ami benne van. (Mixelhettek is, vagy tehettek bele olyat, ami alapból nagyon nem finom :D)


Vagy gyűjthet pénzt, és az éjszaka folyamán összegyűjtött pénzt oda kell adnia az asszonynak, ez lesz az első heti/havi kosztpénz.


Vaaagy, hozzám pl. a múltkor odajöttek a Blahán, hogy öleljem már meg a vőlegényt, mert ez a feladat. Természetesen fotó is készült róla :D


Aztán ott vannak a "klasszikus" árusítós feladatok. Vagy gyűjtsön telefonszámokat, idegen nőktől. Szervezzen le egy randit az egyik facér fiúnak egy általa kiválasztott lánnyal. Vagy, vegyen rá minél több nőt, hogy kirúzsozhassa a szájukat.

2010. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Olyasmire gondoltam még koncepcióként, (bár még nincs kiforrva) hogy azokkal akik ott lesznek barátai mindenkivel valami közös élményt megtestesítő tárgyat elrejtünk a bulizó társaságok között, és azokat kell megtalálni, úgy, hogy a tárgyakról nem tudhat semmit, csak azt, hogy kihez kapcsolódó tárgy. Minden egyes segítség ára egy feles valami, vagy egy ciki feladat.

Ez a rész a múltat jelképezné.


A jövőt meg cumi elrejtése pelenka elrejtése stb....

2010. nov. 11. 14:49
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a randiszervezés facéroknak baromi jó :D De poén lenne ha ők lennének a következő házasulandó pár :)
2010. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem is értem miért kell a segítségünk, ez az ötlet fantasztikus és majdnem egész éjszakát kitöltő program :)
2010. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Ehhez mit szóltok? vélemények?


Esetleg ha vannak itt nők kérem őket éljék bele magukat, hogy mit csináltatnának egy sráccal, ha szivatni kellene... szórakozóhelyen....

2010. nov. 11. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!