Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha elhagy a...

Mit csináltok, ha elhagy a párotok?

Figyelt kérdés
Szóval ki, mivel köti le magát?
2010. nov. 11. 11:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Jelenleg reménykedek, hátha mégis felkeres.

De nem akarok csak úgy lenni és reménykedni. Csinálni szeretnék valamit ami eltereli a figyelmemet.

2010. nov. 11. 12:22
 12/21 anonim ***** válasza:

Hát ha engem a mostani párom vmiért otthagyna, én nem lekötném magam, hanem fel :S Az biztos.


Egyébként meg tényleg kösd le magad valamivel nemtom mi a hobbid sport/kirándulás/bármi művészkedés/leinni magad a sárga földig stb. az lefoglal.

2010. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Stresszt oldok. Fizikailag fárasztom le magam, bicikli futás ilyesmi. Ez a második legjobb stresszoldó, az első az szakításnál nem aktuális.
2010. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Abbahagynám a dohányzást és elmennék külföldre dolgozni meg világot látni.És végre megszerezném a jogosítványt!!! :)
2010. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Csak engem sajnos nem hagy el nincs akkora szerencsém.utolsó voltam
2010. nov. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hát mérnem hagyod el te?
2010. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy az lesz mert ebben a házasságban kapcsolatban fogságban érzem magam.2 gyerekünk van de mindig csak velem vannak úgyhogy nem fogják érezni az apjuk hiányát.
2010. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ja hogy házasok vagytok? Akkor próbáld rendbe hozni, menjetek tanácsadóhoz, hidd el, csodákat tud művelni :)
2010. nov. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs házassági tanácsadó és a férjem szerint nekünk semmiféle problémánk nincs,köztünk minden rendben,amúgy is hülyeségnek tartaná...
2010. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

azelőtt mikor dobtak,akkor az első pár órát vagy egy napot bőgéssel és szerelmes dalok hallgatásával,önsajnálattal töltöttem. Jó ilyenkor kicsit utat engedni az érzéseknek - csak nem szabad túlzásba vinni. Mondjuk adj magadnak 1 napot,amikor csak magaddal foglalkozol,kisírod magad vagy valami, de aztán talpra kell állni. Sport nagyon jó erre,mert lefáraszt és kiadhatod minden fölös energiád,plussz jó kedvre derít. Jó lehet még valami csajos program, kicsit kimozdulni otthonról. Tök egyedül lenni nem jó,mert akkor megint rá gondolsz,elszomorodsz - el kell terelni a figyelmed.


Ha velem most szakítana a párom (remélem ez sosem fog bekövetkezni), akkor azt csinálnám,amit írtam és utána kimennék külföldre valahova - mondjuk bébiszitternek. Akkor nem lenne a közelemben,nem jutna mindenről az eszembe biztos könnyebb lenne.

2010. nov. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!