Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha elhagy a...

Mit csináltok, ha elhagy a párotok?

Figyelt kérdés
Szóval ki, mivel köti le magát?
2010. nov. 11. 11:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanazt, mint amikor van párom.

Egész pontosan: nem mondok le a dolgaimról a párom kedvéért.

2010. nov. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen még nem volt, de szakítás már volt az életemben. Nem könnyű egyik félnek sem, ez tuti. Általában addig sétálok, míg nem érzem azt, hogy már nem akarok menni (ez időnként 3-4 óra). Akkor leülök, elszívok egy cigit és hazaindulok. Igyekszek programokat szervezni, így minél kevesebb kell gondolni a történtekre.
2010. nov. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 arbeitmachtfrei válasza:
77%
Beállok mint a gerely.
2010. nov. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Próbálom elterelni a figyelmem a szakításról, de nehéz.
2010. nov. 11. 11:53
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Közös képeket, e-maileket, msn-beszélgetéseket, sms-eket adathordozóra menteném és a közös emléktárgyakkal, ajándékokkal együtt elsuvasztanám valahova jó mélyre. Nem törölném meg nem is dobnám ki, mert lehet, hogy jópár év múlva egy szép emlékké szelídül az egész és kellemes nosztalgiával gondolok vissza ezekre a dolgokra. Közös zenéket nem hallgatnék. Nagy ívben elkerülném a társaságát, számát kitörölném. Ezen kívül sokat találkoznék a barátaimmal, új frizurát vágatnék, ha a pénzem megengedné vennék pár új ruhát, sportolni kezdenék. És ami a legfontosabb: tudatosítanám magamban, hogy nem ő volt az igazi, hiszen az igazival sose ér véget.. el kell engedni és időt kell hagyni hogy feldolgozd, hiszen ez is egy veszteség.
2010. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

A helyzet az hogy nagyon szeretem. Egyelőre semmilyen közös képet nem szeretnék látni. Közös zenénk nincs.


Holnap talán kirándulok egyet, mert az nem kerül pénzbe.

2010. nov. 11. 12:02
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Újítok. Volt, hogy frizurét váltottam, volt hogy átrendeztem, átfestettem a szobám, új helyekre mentem bulizni, új témájú könyveket kezdtem el olvasni... szóval mindent, amit előtte nem csináltam. Így nem annyira jutott eszembe.
2010. nov. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A szakítás, mindig egy új élet kezdetét jelenti. Változást hoz az életünkbe, átformálja az embert, főleg lelkileg. De tovább kell lépni, ha nagy a fájdalom fokozatosan kell kialakítani a gyógyulás folyamatát, és nem szabad azonnal egy újba beleugrani.Csak azért, hogy legyen valakim, vagy majd én megmutatom stb. Voltam már ilyen helyzetben, tudom mit írok. Legjobb a fokozatosság, meglásd sikerülni fog.Új és más szemléletű emberré válsz, általa.
2010. nov. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
54%

jó dolognak tűnik ez az újítás. majd kipróbálom eccer, ha lesz..........

de lehet h csak elkéne fogadnunk h jó volt szép volt de Vége...ki tudja, nehéz lehet.

És holnap is kirándulni mész?

És a kirándulás sem tart egész nap?

És a kirándulás közben nem jut eszedbe?


Keress új tttt.

2010. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem még azt marha nehéz feldolgozni a szakításban, hogy egy részed vele együtt szakadt ki és már nem jön vissza. De tényleg el kell fogadni, nem szabad merengeni és a múltban élni és az ex után sóvárogni, mert így sose lép túl rajta az ember. Ha elment, hát elment, oka volt, menni akart. Sajnos sokan ezt a részét nem képesek megérteni és elfogadni és lassan beleőrülnek. Van egy barátnőm, aki már vagy 5-6 éve kesereg egy pasi miatt és azóta se képes normális kapcsolatokat kialakítani. Na ezt nem szabad SOHA! Szerencsére mi együtt vagyunk a párommal, nincs semmi baj köztünk. ha egyszer mégis szétmennénk, abba én is belehalnék, de utána minden erőmmel azon lennék hogy túllépjek, mert túl kell!!!
2010. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!