Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az öcsém? Szerinte...

Zenon kérdése:

Miért ilyen az öcsém? Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

11 éves,de nagyon furcsa fiú.Kezdjük azzal,hogy csak lányokkal barátkozik,a beszéde sokszor kényeskedő,ráadásul

nem érdeklik a fiús dolgok,hiába hívom focizni,egyszerűen képtelenség rávenni,nem érdekli.Egyedül a virágok érdeklik,egészen kicsi kora óta csak a növényeket gyűjtötte a kertben.Úgy érzem,hogy ez a mentalitás helytelen egy fiúnál,mert ebből csak homokos lesz,ha így folytatja.Komolyan aggaszt.


2010. nov. 10. 23:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi vaaaan? Dehogy...

Teljesen normális, nem mindegyik gyerek tesztoszteron bomba... érdekli a botanika, hagyjad... és kislányokkal barátkozik, na és;)

2010. nov. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Barbieee :") ***** válasza:
100%

Nekem unokaöcsém volt ilyen,barbibabái voltak meg virágok meg a himzés meg a gyöngyök..stbstb..

aztán meg tőlem kérdezte,hogy hogy szedjen fel egy kiscsajt: ))))) : DDD

2010. nov. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd békén, nem kell ezért bántani. Nem mindenki egyforma.

(egyébként ha meleg lenne, az olyan nagy baj lenne? akárkije vagy, nem hiszem, hogy elítélhetnéd ezért, sőt! testvérként mellette kellene állnod, akármilyen is...)

2010. nov. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én meg kisautókkal és dinoszaurusz figurákkal játszottam, és élő pókokat, bogarakat gyűjtöttem , mégsem lettem leszbikus, sőt még csak fiús kinézetű vagy viselkedésű sem...


Nyugi, nem kell minden kissrácnak erőszakos verekedős kis szörnynek lennie.

És örülj annak, hogy igazán érdekli valami, lehet egyszer még nagy botanikus lesz belőle :)


23/L

2010. nov. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én meg focizok és megszerelek bármit ami elromlik mégis meleg vok :P


Ez rohadtul nem ettől függ hagyd már hadd csinálja ami érdekli, nem szabad elnyomni.


17/F

2010. nov. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Barbieee :") ***** válasza:
100%

ma 00:03

esküszöm több ilyen őszinte ember kéne,mint te vagy :D

2010. nov. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Nekem unokaöcsém volt ilyen,barbibabái voltak meg virágok meg a himzés meg a gyöngyök..stbstb.."


Én unokatesóm dettó ilyen volt, barbie babák, csak lány barátok, sajnos ő nem nőtte ki, 25 éves, de még mindig nem volt egy nője sem, igazából nyílt titok hogy b*zi csak nem beszélnek róla a családban, szégyenlik.


Ugyanakkor én meg dinoszauruszokkal meg matchboxokkal játszottam, most a vőlegényemmel élek:) Úgyhogy mondjuk hogy kissé gyanús, de ez úgyis csak késöbb derül ki, és amúgy se tudsz ellene mit tenni. Ha az is, ugyis majd akkor mnodja el ha ő akarja, hagy békén.


22/L

2010. nov. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha meleg, ha nem, az nem fog semmit valtoztatni a nemi identitasan, hogy focira meg fius dolgokra kenyszerited, a kerteszkedest meg megtiltod neki. Egy az, hogy eleve ez nem ilyen egyertelmu, hogy aki a viragot szereti, az meleg, aki meg focizik, az nem. A masik meg az, hogy -ahogy te is irtad- o egesz pici koratol ezt szereti, tehat ha vele szuletett, ugysem tudod belole kinevelni es o vesztesegkent elne meg, ha eltiltanatok ettol.


Ha valaki meleg, annak szuletik, nem azza valik. Ha pedig annak szuletett, nem tudtok rajta valtoztatni akkor sem, ha napi 5 orat focizik is. De amugy attol, hogy ilyen hobbija van, meg abszolut nem biztos, hogy meleg.

2010. nov. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy érzem,hogy ez a mentalitás helytelen egy fiúnál,mert ebből csak homokos lesz,ha így folytatja."


most ezt úgy írtad mintha épp azt jósoltad volna meg hogy bűnöző lesz :S tehát a te felfogásodban meleg = helytelen ?? szerintem meg ez a felfogás helytelen, sőt, nagyon szomorú.

2010. nov. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
na egy újabb homofób marha....
2010. nov. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!