Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki menne bele egy kémkedésbe...

Ki menne bele egy kémkedésbe a barátnője kedvéért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy barátnőm aki 2 éve együtt van a pasijával. Nagyon szereti. De a csávó elég nagy kú.rógép, és ezt a b.nőm is tudja. Tudok róla, hogy állítólag csókolózott 1-2 idegen lánnyal. A bnőm megkért, hogy kémkedjek, és csábítsam el a barátját. Mert már nem tudja mit higyjen, és ki akarja deríteni mennyire hűséges. Én ezt elég gáz dolognak tartom, mert nem akarok semmilyen kapcsolat elrontója lenni. De a bnőm nagyon akarja, hogy csábítsam el. Ti ilyen helyzetben, belemennétek az egészbe?
2010. nov. 10. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem! Nagyon rossz ötlet! Szerintem mindenképp csak rosszul sülhet el, mert elég sanszos, hogy rá fog jönni a srác, akkor aztán nem tudom hogyan bocsájtana meg.
2010. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Én nem süllyednék le olyan szintre, hogy rávessem magam egy olyan srácra, aki nekem nem tetszik, tök mindegy, mi az ok/cél. És direkt nem követnék senkit sem (nem vagyok egy profi magánnyomozó, tuti lebuknék), max. ha véletlen meglátom a srácot, követném a szemem sarkából... talán.
2010. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenném,sok hátulütője lehet. És ha véletlen beleszerettek egymásba? Na akkor aztán lenne nagy kázás!!
2010. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Eleve jellemtelem dolog más után kémkedni.

2. Ha sikerül elcsábitani, akkor te leszel a szemét, és hiába hivatkozol arra, hogy a barátnöd akarta.

3. Ha sikerrel jársz, akkor a barát is rád fog haragudni, meg K_nak fog tekinteni.

4. Lehet, hogy a barátnöd föként TÉGED akar tesztelni.


Szóval szerintem ne menj bele ilyen kétes dologba.

2010. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez a csábítás nem lenne nehéz. Egy buliról lenne szó. Csóknál tovább nem mennék. Amúgy nem lenne nehéz dolgom, mert még anno velem akart járni, de nekem nem jött be.
2010. nov. 10. 21:59
 6/14 A kérdező kommentje:
Amúgy utolsó válaszoló. 100%ig egyetértek veled. Ja és köszi a válaszokat.
2010. nov. 10. 22:00
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

én belemennék ha igazán jó barátnőm lenne és nemtudná h megbízon a pasijába vagy sem..

szerintem elég lenne egy-két sms váltás is irnál neki h szívesen taliznál vele ..vmi kamu dumát..

és a barátnőd is ott lehetne, így nincs semmiféle félreértés.

2010. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy a barát azért barát, hogy megtegyünk neki bizonyos dolgokat, persze ez vicaverza. De ebből rosszul fogsz kijönni, már most látom. Több esélyes a dolog. Elképzelhető, hogy elcsábulsz, ekkor buksz egy barátnőt. Elképzelhető, hogy a gyerek csábul el, te spionkodsz a barátnődnek, ők mégis megbeszélik, és a gyerek utál meg téged, aminek a vonzata az lesz, hogy a bnőddel is kevesebbet lógsz együtt, mert egy aktuális szerelem úgyis fontosabb. Aztán elképzelhető, hogy a csákó rájön a turpisságra, és ha van egy kis önbecsülése, szakít a csajjal - kvázi miattad. Végül megeshet az is, hogy a srác besétál a csapdába, a csaj szakít vele, és végeredményben te vagy az oka a szakításuknak, holott a srác előzőleg nem is csinált semmit, csak a bnőd hitte azt. Inkább olyan megoldást keresnék, ami ennél azért sokkal értelmesebb és hasznosabb, ill. kevesebb a kockázat is.
2010. nov. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kapcsolat idején a pasi nem követett el semmit, és nem viselkedett gyanúsan sem, nincs jogotok kémkedni. Egyébként sem veheted biztosra, hogy te vagy az esete, vagy senki.
2010. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem mennék bele, a csajnak meg mondd meg, hogy szakítson és kész. Minek még tetézni a bajt?
2010. nov. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!