Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a hamvak...

Mi a véleményetek a hamvak hazaviteléről?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 20:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
69%
Én nem vinném haza. Vmiért kiráz a hideg az otthon tartott urnáktól...
2010. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
63%

Engem is kiráz tőle a hideg... a nagypapám hamvai csak 1 napig voltak otthon, de teljesen rosszul voltam tőle, pedig nagyon szerettem Őt. Ráadásul, amikor felemeltük, hallottuk, hogy nagyobb "darabok" zörögtek benne, azon már végképp felzaklattam magam.

Szerintem elég morbid dolog hazavinni, de akinek így jó, hát tegye.

2010. nov. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
morbid! Soha nem tenném!
2010. nov. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
100%
egyáltalán nem morbid. apukámnak a hamvai is itt vannak velünk vagyis a fele mert a hamvai el lettek felezve. fele el lett temetve a temetőbe a másik fele velünk van. az urna hasonló mint a műanyag legalábbis az olcsóbb fajta. akik pedig azt hiszik hogy ha eltörik az urnát akkor a hamvak kiborulnak hát az nem igaz. amit urnának hívunk az csak egy urnabetét. az urna egy tömör műanyag tégely ami erősen be van ragsztva. törhetetlen
2013. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!