Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a hamvak...

Mi a véleményetek a hamvak hazaviteléről?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 20:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%
Az, hogy minek?
2010. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%

Én képtelen lennék úgy élni.

De ugye nam vagyunk egyformák.

2010. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
11%
az, hogy olcsó megoldás, csak a kölök/macska/kutya/höri/nagymami le ne verje
2010. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%

Én nem bírnám nap, mint nap az elvesztett szeretteim hamvait nézegetni, de van akit megnyugtat a közelsége. Ez egy olyan kérdés amiben nem szabad másokra hallgatni, tedd azt, amit a szíved diktál.

Am miért kérdezed? Meghalt valakid? Ha igen részvétem.

2010. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Én inkább elszórnám egy olyan helyen amit az elhunyt szeretett. Vagy kivinném a kertbe. Szerintem értelmesebb dolog ez mint a temető. De hát mindenkinek más a véleménye erről.
2010. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Sokan furcsának tartják. Szerintem jó, én biztos hazaviszem a szüleimet, ha meghaltak (hú, de bizarr mondat). Egyrészt, mert ők is így akarják, másrészt, meg valamilyen szinten velem fognak maradni. Persze nem a gyerekszobában lesz az urna, meg az ebédlőasztal közepén, hanem valami diszkrétebb helyen.
2010. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%
Én biztos nem tenném! Mindennek meg van a maga saját helye. Élők az élők között, elhunytak a temetőben. Egyébként is frusztrálna az egész, borzongok az ilyen dolgoktól. Bár egyre többen vannak akik ezt választják, (a választásukat tiszteletben tartom) de biztos, hogy nem szívesen vendégeskednék egy ilyen háznál, ott alvásról meg szó sem lehet!
2010. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
Aki szeretné, az vigye haza. Én nem fogom megtenni, az biztos. De elfogadom, hogy van, akinek így jobb.
2010. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én hazavinném.Egyrészt így könnyebb,ott vannak a hamvai ha meg szeretnél róla emlékezni nem kell a sírjához menned,meggyujtassz egy gyertyát,teszel mellé egy szál virágot.Engem megnyugtatna,talán kicsit könnyebb lenne.Nekem az a bizarr amikor hallom a rögöket a koporsó fedelén és belegondolni,hogy ott a földben a sötétben aki még nemrég mellettem volt.

De igaza van az egyik válaszolónak,a szivedre hallgass

2010. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem tartom jónak. Ha állandóan ott vannak a hamvak,akkor sokkal nehezebb és hosszabb idő túltenni magunkat a szeretett ember halálán. Úgy is lehet emlékezni rá,ha nincs állandóan a szemem előtt.
2010. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!