Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet kiengesztelni?

Mivel lehet kiengesztelni?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a abrátommal és ezt nem mondtam meg anyumnak. Aztán vhogyan mégiscsak szóbe került és elkezdet sejteni valamit és végül elmondtam neki. Egyszerűen nembírtam tovább. Most nagyon haragszik rám és nemtudom mittegyek...nagyon szeretm anyut és nem akarom elevszíteni. Eddig barátnő szinten voltunk egymással...de mostmár nem.Mitcsináljak?
2010. nov. 9. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Vonulj kolostorba.... Semmit, majd megbekül. Nem könnyü am egy anyanak arra gondolni, hogy a kicsi lanyat komoly szandek nelkul szexualjak.....
2010. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Hány éves vagy?


Ha korban ott vagy, nem értem a felháborodását!

Ha nem, igazából akkor sem, bár sokan nekem fognak ugrani:S


nyilván oké, hogy hirtelen dühöt érez irántad, de egy anyának mindig a lánya mellett kell álljon.


Abból amit le írtál nekem az jött le, hogy hozzád sem szól és hasonlók. Hát én hál istennek nem vesztettem el idő előtt, de meg kérdeztem anyut mit szólt volna, ha mégis.


Azt mondta, először el szomorodott volna, de akkor is a gyereke vagyok, és mindennél fontosabb. Attól, hogy tombol hetekig még nem válik meg nem történté a dolog.

Nyilván el mondta volna a véleményét és, hogy nem helyesli, de akkor már úgyis meg történt, nincs értelme örök haragot tartani!


22L

2010. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

második vagyok!


Úgysem tudod kiengesztelni sajnos, majd bele törődik:S

Ha ez miatt meg szünteti veled, az anya-lánya baráti viszonyt, akkor ne haragudj, de meg van a véleményem édesanyádról:S bár a korodat még mindig nem tudom

2010. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De egyáltalán miért sértődött meg? Mert lefeküdtetek, vagy mert nem szóltál neki előtte, vagy utána? Meg azért a korodat sem ártana tudni. És mióta vagytok együt?
2010. nov. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem értem miért kellett volna elmondanod...sztem elég perverz az a szülő aki ilyesmiről kérdezget, mert ha még te megkérded neki milyen volt..az felvilágosítás jellegű...nade a szülő minek kérdezi o.@..lehet hogy csak én vagyok prűd, de sztem ez a magánügyed, ahogy nyilván a legjobb barátnődnek se részleteznéd, anyádnak se kötelességed.
2010. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
14 vagyok...és 1 hónapja vagyok együtt a barátommal...tudom korai:S
2010. nov. 10. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!