Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 100szál rozsát venne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 100szál rozsát venne, megbocsátanál ha már sokadszorra is megbántott? Vagy mivel tudna kiengesztelni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 07:35
1 2
 1/14 anonim válasza:
Attól is függ mivel bántott meg!! Egy kicsit bővebben!?
2010. jún. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
azzol hogy mindig iszik és megigérte hogy nem fog..ehelyett kezd elfajulni és mostmár hazudgál is!
2010. jún. 9. 07:52
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Az, hogy vesz neked rózsát egy dolog. De ha úgy adja át, hogy "Nesze b+!", akkor fölösleges volt vennie bármit is, nem? Nem az ajándék értéke számít, hanem a viselkedés. Persze vannak olyanok, akinek csak a pénz, a méret, vagy a rózsák darabszáma számít - és semmi érzés.
2010. jún. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én ezt csak kérdeztem.amugy is én tartom el öt.lány vagyok.
2010. jún. 9. 07:55
 5/14 anonim válasza:
100%
Ha iszik, inni is fog, ha már hazudik ez miatt, akkor már nagyobb a gond. Voiltam hasonló helyzetben, egészen addíg megbocsájtottam amíg egyszer meg nem pofozott....ha most lennék abban a helyzetben, már rég kidobnám. Tudod aki alkoholista, az egész életében az marad, mégha nem is iszik akkor is. Én nem bocsájtanék meg neki, ha előfordult már nem is egyszer, akkor később sem lesz más, sőt rosszabb lesz.
2010. jún. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem, ha sokszor megbántott, akkor később is meg fog, biztosra veheted :/
2010. jún. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Ha még időben vagy, akkor szerintem nagyon gyorsan próbálj ebből kilépni!!! Csak magadat teszed tönkre, illetve hagyod, hogy ő tönkretegyen. Ne vállalj szerepet az ő félresiklott életében. Amit mond, mind csak ígéret, de semmi nem lesz belőle és ez így lesz mindaddig, amíg érzi, hogy kitartasz mellette. Egy alkoholistával nagyon nehéz... Most állj a sarkadra és hagyd el! Vagy pedig már most készülj fel arra, hogy te fogod eltartani őt és hosszú ideig tűrnöd kell az egyre durvább viselkedését. Tudom miről beszélek... Ne akarj ilyen életet.

20L

2010. jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Sosem fog megváltozni, hidd el. Most is hülyét csinál belőled, kihasznál. Dobd ki a francba csak jobbat érdemelsz nála!
2010. jún. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom, h 100 szál rózsa miben más csupán 1 szálnál... nekem az 1 szál sokkal többet érne, ha tudom h komolyan gondolja a bocsánat kérést... biztos azt gondolja, h vesz 100 szálat és azzal le is van a gond, mert mi nök majd igy, meg úgy elájulunk ettöl... na perszeee.;) 16/L
2010. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Szép dolog a 100 szál rózsa, de egyrészt virágot nem illik párosan adni (szigorúan páratlanul!) másrészt nem árt ha tényleges elhatározás is áll mögötte, nem csak ez a "megbékéltetem az asszonyt, azt majd csinálom tovább" dolog. Ha alkoholista, az is marad, ha csak nincs kivételesen nagy önkontrollja. De mivel az is alkoholban oldódik, nem hiszem hogy lenne. Ha nem vigyázol, megkeserítheti az életed. Én otthagynám. Hiába szeretem...
2010. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!