Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen apáról?

Mit gondoltok az ilyen apáról?

Figyelt kérdés

Mindent megad a gyerekének anyagi szempontból, jó iskolába adja, finanszírozza a zeneórát, jogosítványt. Azt akarja, hogy a lánya okos legyen, sokra vigye.

De soha nem mutatta ki hogy szereti, sőt, még verte is nadrágszíjjal egy rossz jegyért, vagy ha visszaszólt.

A természete is elég rideg, szinte soha nem mosolygott, egy lelkileg nagyon labilis ember volt, de nagyon makacs, erőszakos, és önfejű.

Azért írtam úgy, hogy csak volt, mert öngyilkos lett, amikor a lánya 17 éves volt. (Ekkor a szülei már elváltak, a lány az édesanyjával élt)

Mit gondoltok egy ilyen emberről/apáról?


2010. nov. 9. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én apám dettó ilyen, azt leszámítva hogy anyagilag se finanszíroz semmit... Azt gondolom hogy nem ért el eleget az életben és a mániájává vált hogy a lánya "vigye valamire", hogy valamire az életében kicsit büszke lehessen.
2010. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudott szeretni senkit.

Még saját magát sem, mint a példa mutatja.

Ez is egy fogyatékosság, csak nem látni messziről -szerintem.

2010. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valoszinu mindig voltak lelki gondjai, aztan talalkozott a kesobbi felesegevel, akit ugy ahogy szeretett es azt hitte, hogy ha elveszi es csaladot alapitanak, majd minden jobb lesz. Aztan rajott, hogy ez nem igy mukodik, aki nem tud szeretni, az nem tud, hiaba. De azert azon kivul probalt megadni mindent a gyereknek, ha mar vilagra hoztak. Csak az eleg szivas, ha az ember nem erez szeretetet, meg ugy altalaban semmit, ezert neha jol megkalapalta a lanyat. Nem biztos, hogy nevelesi szandekkal, lehet hogy csak le akarta vezetni a feszultseget, eluzni az unalmat, erezni valamit, ahogy felmegy az adrenalin, vagy a buntudatot utana, vagy nemtudom. Nem csoda, hogy megolte magat.
2010. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt,hogy szerette a lányát,csak nem tudta kifejezni,és szerette volna,ha a lánya viszi valamire,csak ezt rosszul fejezte ki a bántalmazással.

Bocsáss meg neki!

2010. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A nagyapámról van szó, anyukám apjáról. Én nem ismertem, csak ugye hallomásból. Anyám találta meg amikor felakasztotta magát, azt mondja már nem haragszik rá, de én nagyon. úgy is, hogy nem ismertem. Látom, hogy mennyire tönkretette anyám életét, és olyan rossz ezt látni.
2010. nov. 9. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem lehet hibáztatni. Ilyen állapotban volt.
2010. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!