Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a "családomban"?

Miért van ez a "családomban"?

Figyelt kérdés

Szinte sohasem beszélgetünk...Más családoknál folyamatosan, de mi megyünk valahova mondjuk kocsival, egész úton senki meg nem szólal, én anyummal szoktam, de apámmal meg tesómmal szinte sohasem..Még ha szeretnék akkor se...

Korombeliek faterjukkal motoroznak, hülyéskednek, tanácsokat ad nekik apjuk mindenben, de velem semmi...Mitől lehet?

15/f


2010. nov. 9. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy úgy vannak vele, hogy ha nincs téma, minek beszélgetni. Vagy nem tudom, láttam már ilyet, de én se értem. Van ilyen, sajnos.
2010. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az ujjaink nem egyformak, mibol gondolod, hogy az embereknek egyformanak kellene lenniuk?

Nem beszelgettek, de miert?

Ha a szuleid nem kezdemenyezik a beszelgetest, de Te igen.

Nekem pl. pont a Fiam volt az, Aki megkerdezte, hogy ezek a mai fiatalok miert itt a netten kerdeznek meg olyan dolgokat, amit a szuleiktol kellene pl.

Ugyanis Te is most. Miert nem a szuleidnek teszed fel ezt a kerdest, es biztos vagyok abban, hogy valaszolnanak Neked, tehat mar lenne tematok!

Amikor hasonlo kor gyermek beteg es itt a netten erdeklodik, de miert nem a szuleitol az Edesanyjatol?

Gondolkozz el ezen, mivel nem valoszinu, hogy a szuleid tehetnek errol vagy a Testvered.

2010. nov. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!