Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire készülhet? Bővebben lent

Mire készülhet? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Barátnőm elég kétértelmű mostanában. Elég sok gond van körülötte,gyanakszik,hogy az anyja csalja az apját.Sajnos anyagilag is egyre rosszabbul állnak. Nyáron "bekattant",eldobta a barátságunkat,értelmetlen kifogással. Próbálkoztam egy darabig,majd feladtam,hogy beszéljük meg tulajdonképp mi is a baja. Augusztus végén végül felkeresett és elmondta,hogy rájött,hogy hülye volt és nagyon szeret. Azóta megint jóba vagyunk.De egyre jobban összecsapnak a hullámok a feje fölött,nem akar a gondjairól beszélni,csak folyton az mondja,hogy majd nemsoká jobb lesz neki,meg készül valamire,de nem mondja mire. A pasik folyton kihasználják,a családja romokban és barátai sincsenek.Hiába mondom neki,hogy hagyj segitsek neki az a válasza:nyugi van,elég ha ő tudja,hogy mire készül,nem akar engem belerángatni semmibe,de tudjam,hogy szeret.Rettentően megijeszt.Félek,hogy magával akar valamit csinálni..

Egyszer már majdnem elvesztettem egy barátom,poénból begyógyszerezték magukat...rohammentő vitte el a koleszból,többször leállt a szive,3 napig nem tudtunk róla semmit..azokat a napokat nem kivánom még az ellenségemnek se..és tudom,ha akkor én is ott lettem volna,meg tudtam volna akadályozni,hogy beszedje a gyógyszert,mert rám hallgat.

Mellőzétek az olyan válaszokat,hogy aki hülye haljon meg és hasonlók..köszi.

19L


2010. nov. 9. 14:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kedd óta? ejha...


Hónapokig is könyörögnék a legjobb barátnőmnek, és vonszolnám magammal az orvoshoz. De nem hagynám meghalni. Ez egészen biztos.

2010. nov. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
sztem mondd el a te szüleidnek ezt a sztorit de gyorsan és kérd meg rá őket,hogy menjenek el veled a barátnődhöz és együtt mondjátok el ezt az ő szüleinek.Mindenképp tudniuk kell róla,soha nem fogod magadnak megbocsájtani,ha nem szólsz nekik.Lehet, hogy ez csak segélykiáltás de inkább előzd meg a dolgokat.
2010. nov. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Úgy látszik megoldódott a dolog..igazam lett,csak sajnáltatni akarta magát.Nemrég felhivtam,ki volt kapcsolva..persze megijedtem.Megint próbáltam hivni,felvette viccelődött,semmi baja.kimondva nem sok a 3 nap(kedd óta)de hidd el,ha alig alszol,nem eszel és folyton zakatol az agyad,igen kimeritő ez a 3 nap...Csak nekem az a fura,hogy rezzenéstelenül végig nézte,hogy sirva könyörgök neki...de majd csak kiheverem,a lényeg,hogy él!

2010. nov. 11. 19:25
 14/16 anonim ***** válasza:
a helyedbe azonnal beszélnék a szüleivel. de ugye ilyen normálisabb fajta csaj, nem rocker raszta emos stb...mert akkor tényleg nem gondolja komolyan öngyilkosságot csak a középpontba akar kerülni.
2010. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
bocs de nem olvastam el a második oldalt örülök hogy megoldódott
2010. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

18.41

ne legyél te olyan nagyon biztos semmiben sem, jó?

majd ha egyszer ilyen helyzetbe kerülsz és tényleg nincs dilemmád, hogyan oldjad meg, hanem rögtön tudod (mert mondjuk egyébként is egy arrogáns pszichopata vagy a környezeteddel), akkor írjál olyat, te rögtön mit, hogyan csinálnál.

Mintha minden öngyilkos jelölt komolyan gondolná...

mintha minden öngyilkost meg lehetne menteni...

2010. nov. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!