Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fontosabb? Másoknak...

Mi a fontosabb? Másoknak megfelelni vagy boldogan élni?

Figyelt kérdés
A szüleim elvárásai szerint vagy úgy ahogy én szeretnék? Nagyon nehéz helyzetben vagyok.
2010. nov. 8. 17:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%
Előzőnél a pont...
2010. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%
Ha igy all a dolog, mindenkepp csak magadra hallgass! Te ilyen vagy, nem kell masnak lenned.
2010. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hát igen, evvel igyekszem nem foglalkozni. Az a baj, hogy most még úgy érzem nem szeretnék családot alapitani. Más céljaim vannak az életben, ez tudom, hogy rosszul esik a szüleimnek, de akkor sem kényszerithetik azt, hogy férjhez menjek és hogy gyereket szüljek, ha nem szeretnék. Tudom, hogy ezt még nagyon korai kijelenteni, de biztos vagyok benne, hogy igy lesz.
2010. nov. 8. 17:34
 14/19 anonim ***** válasza:

Jajistenem... Ne borzold ilyesmikkel a szüleid kedélyét! Még olyan fiatal vagy, miért kéne a családalapításon gondolkoznod? Ezt egyikőtök sem gondolhatja komolyan. Azt pedig édesanyádnak kéne a legjobban tudnia (ne sértődj meg, de így van), hogy amit az ember 16 évesen gondol, nem biztos, hogy 10-20 év múlva is állni fog. Főleg nem egy ilyen dologban.

Nyugi, ez azért nem a világ vége.

2010. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát nem is ennyire egyszerű a helyzet... Ha egy dolog kiderülne, ki lennék már tiltva a családból.
2010. nov. 8. 17:39
 16/19 anonim ***** válasza:
N e csigázz. Ird le azt is nyugodtan.
2010. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Megismertem egy lányt, legjobb barátnők lettünk. Aztán hirtelen, talán engem lepett meg legjobban a dolog, de beleszerettem. Pedig volt már barátom, hosszabb kapcsolatom is volt. Nem is érdekelnek a lányok, csak ő. Ő is szeret engem és együtt vagyunk. Úgy érzem soha nem voltam még ennyire boldog, mint vele. Csak az bánt, hogy csalódást okozok szüleimnek igy, amit nem szeretnék, mert nagyon szeretem őket, meg jó a kapcsolatom is velük, de ha ez kiderül minden tönkremegy.
2010. nov. 8. 17:48
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyelőre színészkedj. Ha kirepültél, úgysem kényszeríthetnek semmire.
2010. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Vállad magad fel,vagy hazudozz,házasod,szülj,és jár a barátnődhöz boldogságért...Te döntesz,mit lépsz,de én véleményem: Mindig a sárga útón...
2010. nov. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!