Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg hisztis voltam?

Tényleg hisztis voltam?

Figyelt kérdés

Voltam otthon hétvégén, és kiderült, hogy családom cége tönkrement, apukám meg depressziós-bipoláris, a stressz miatt 20 kilót fogyott 2 hónap alatt.

Mikor visszatértem a közösen bérelt lakásba, párom elkezdett egy okító beszélgetést kezdeményezni, hogy hogyan kéne rendet tartani, és próbált velem szeretkezni, amit visszautasítottam. Erre kikelt magából, hogy hisztis vagyok, mikor elmondtam neki az otthon dolgokat, akkor jött a "japersze ez is rajtamcsattan" beszéd. Eddig nem volt ilyen...Nem kéne akkor ezek szerint terhelni másokat a családi hülyeségeimmel?


2010. nov. 8. 16:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt párom.

Ó az ő anyukája az mártír, az mindent végigcsinált, szent.

Édesapám rákos lett, és utána csak az okítást kaptam, hogy ja mert nem kellett volna xx helyen dolgoznia, mikor mondtam, hogy apámnak mit kéne venni, mert nincs jól, rögötn jött a "édeanyám egyedül nevelt minket, neked legalabb apádat ápolja anyukad" baromság, akkor szakítottam....Figy, hagyd a fenébe.

2010. nov. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy normális kapcsolatban a te gondod az én gondom is. Ő volt hisztis és bunkó.
2010. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem arra való a komoly kapcsolat, hogy önmagunk lehessünk? Egy céges bulin viselkedj és mosolyogj, ne otthon.
2010. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ha nem ismeri be h baj van vele,nem sok mindent lehet csinálni.. gyógyszert is kellene gondolom szedni,beveszi? vagy azt sem? nlcafe.hu-n talán van olyan szakértő,aki tud ebben segíteni
2010. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!