Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg hisztis voltam?

Tényleg hisztis voltam?

Figyelt kérdés

Voltam otthon hétvégén, és kiderült, hogy családom cége tönkrement, apukám meg depressziós-bipoláris, a stressz miatt 20 kilót fogyott 2 hónap alatt.

Mikor visszatértem a közösen bérelt lakásba, párom elkezdett egy okító beszélgetést kezdeményezni, hogy hogyan kéne rendet tartani, és próbált velem szeretkezni, amit visszautasítottam. Erre kikelt magából, hogy hisztis vagyok, mikor elmondtam neki az otthon dolgokat, akkor jött a "japersze ez is rajtamcsattan" beszéd. Eddig nem volt ilyen...Nem kéne akkor ezek szerint terhelni másokat a családi hülyeségeimmel?


2010. nov. 8. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
ez nem családi hülyeség hanem komoly probléma. ha a pasid nak ilyenkor csak a d.ugás jár az eszébe akkor egy bunkó. sztem haza kéne menned és a családdal lenni
2010. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, holnap megint családomhoz utazom...Csak nem értem, eddig mindig nagyon toleráns volt.
2010. nov. 8. 16:05
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

komolyan el kellene vele beszélgetni...

ez akár szakítóok is lehetne

2010. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudnak ilyen pálfordulatot venni a férfiak, hidd el.
2010. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem voltál hisztis, sőt, inkább a párod volt az.
2010. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

neki is lehet ilyenje,nem gondolatolvasó,nálunk is előfordul


honnan lássa szegény,hogy baj van,ha nem mondod? ha meg már egy veszekedés közepén mondod,akkor ha olyan tipus,augyis csak befog szolni,hiába szeret...

és te is érzékenyebb vagy az átlagnál

2010. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ki nem érzékenyebb, ha ilyen kiderül, mikor hazamegy? Bipoláris depresszió nem túl vidám téma...

Ha velem ilyet közölne párom, valószínűleg elbőgném magamat.

2010. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

lehet h beijedt h most akkor segítenie kell meg melletted állni,sajnos sok pasi nem bírja ha probléma van,elmenekülnek előle..:( sztem vele is ez lehet,utálja,h most nem lesz minden happy. de ez majd megmutatja valóban mennyire a párod-reméljük hamarosan összekapja magát


1.voltam

2010. nov. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ja amúgy eddig nem zúdítottam rá semmi ilyesmit...Tudom mindenkinek van gondja, ezért sem szoktam beszélni ilyenekről, de most kibukott, itt is és itthon is. Ezért furcsa, nekem hogy így reagált.

2010. nov. 8. 16:23
 10/14 A kérdező kommentje:
Bocsi de még egy kérdés, mit lehet kezdeni egy bipoláris depressziós édesapával? Nem ismeri be, hogy beteg, de pszichológus ismerősöm is megmondta, hogy ez az. Valami házi praktika? Még ezt is előre köszi!
2010. nov. 8. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!