Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, hogy bírjátok ha a...

Csajok, hogy bírjátok ha a párotok, férjetek alig van otthon?

Figyelt kérdés
a párom 24/48-as beosztásban dolgozik ha itthon van akkor is alszik sokszor éjszakára is megy 12 órázni mert kell a pénzt. Van egy pici lányunk,ő alig látja az apját nekem is szükségem lenne rá hogy többet legyünk együtt. Aki hasonló helyzetben van, hogy érzi magát? Én kezdek becsavarodni. Nem akarom, hogy rámenjen a kapcsolatunk de így sem jó. Nagyon magányosnak érzem magam
2010. nov. 8. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én párom 2-3 helyen dolgozik általában, napi 1-2 órát van itthon, amit nem alszik, de van hogy napokig csak alva látja a lányait. Nem szeretjük, hogy így van, de megszoktuk. Igyekszünk azt az időt tartalmasan tölteni, amit velünk van. Nem mindig ilyen feszített a tempó,olyankor pótolja amit lehet. Nagyon nehéz,de sok család él így, és élt régebben is ki lehet bírni. Valamit valamiért. Én így fogom fel.

Kitartás,keress magatoknak vmi tartalmas elfoglaltságot, hogy ne a párod hiányán járjon folyton az eszed.

2010. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megértelek az én férjem is állandoan dolgozik,késön jár haza akkor már fáradt,szo szerint beesik az ágyba.

Nagyon nehezen viselem,nekünk 2 lányunk van,nagyon apásak.

2010. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Menj vissza dolgozni. Nekem azota nincs idom ilyenekkel foglalkozni, amiota visszamentem dolgozni. Elmult a magany erzese is, hiszen emberek kozott vagyok.

Ha te is dolgozol, nem kell a ferjednek annyit meloznia es az otthon toltott idot egyutt elvezhetitek.

2010. nov. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ilyen a beosztása a munkahelyén, ha én elmegyek dolgozni attól még ugyanígy van beosztva. Most még nem tudok dolgozni mert gyeden vagyok és mellette tanulok.
2010. nov. 8. 14:14
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Akkor meg tanulj. Ha tényleg sok dolgod lenne, nem agyalnál ezen. Mellesleg ha elmész dolgozni, lehet hogy neki sem kellene ennyi ideig távol lenni, mert te is hazaadnál keresetet. Ha a párod nem dolgozna, az zavarna.
2010. nov. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
te utolsó,hogy milyen undok vagy :s
2010. nov. 8. 17:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehezen! :(
2010. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet undok vagyok, de eléggé úgy beszélsz mint egy hisztis kis tizenéves. A párod értetek dolgozik, azt írtad, hogy azért dolgozik ennyit, mert kell a pénz. Akkor meg menj el dolgozni, ahelyett, hogy siránkoznál. Tanulás mellett is meg lehet oldani, a gyerek pedig nem tudom hány éves, de bölcsöde, óvoda, nagyszülők is léteznek. Nem azt mondom, hogy addig amíg szoptatod, de pár éves korában már mehetsz dolgozni. Ja és léteznek részmunkaidős állások is.
2010. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!