Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Pasik, miért nem szeretnek...

A Pasik, miért nem szeretnek telefonálni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 09:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

33-F nek igaza van.:)

Ugyanezt látom a páromnál. Mondjuk én vagyok az egyetlen akivel képes órákat beszélgetni (ingyen percek), mással kb 2 percben intézi el, a sörözést, focimeccset, bármit:D

ugyanígy van az sms-el is, két sort ír a haverjának abból tudják már mi a szitu. Én írok 3-4 sms-t úgy körbeírom a dolgokat.:D a férfiak nem szeretnek kombinálni....nem úgy mint mi nők. Tiszta pszichológia az egész...:)

2010. nov. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

:D

köszi nektek:D

Akkor a válasz, nőből vagyok:D

2010. nov. 8. 09:45
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanaz a válaszom mint az elsőnek, és én is nő vagyok.
2010. nov. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálam partner- és irányfüggő. Ismerős/haver/barát embereket, vagy olyan esetekben, amikor egyértelműen meg lehet kérdezni a kérdésemet (pl. ügyfélszolgálatok), szívesen hívok fel, vagy legalábbis nem okoz gondot. Ismeretleneket, vagy olyanokat, ahol sok függ az előadásmódtól, a smalltalk-tól, már jóval kevésbé. Hetekig is képes vagyok halogatni egy hívást. De a legrosszabb, ha engem hívnak fel. Ugyanis mindig csinálok valamit, ha ülök a szőnyegen, és nézek magam elé, akkor is. És azt ketté vágja a telefon. Ha megrendelés, vagy megrendelő valamilyen kérdéssel, az még hagyján, de ha valamelyik rokon hív fel azzal, hogy hogy vagyok, hát legszívesebben falhoz vágnám a készüléket.
2010. nov. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem szeretek telefonálni, pedig lány vagyok. Viszont ismerek fiút (vagy korban inkább már férfi), aki állandóan a telefonon lógna.

24/l

2010. nov. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Meg én olyan vagyok, hogy nem csak a páromtól, de ha már le akarjuk rakni, ezerszer köszönök el és azt mondták, ez egy kicsit idegesítő.
2010. nov. 8. 09:56
 17/22 anonim ***** válasza:
Hát az is. Mit kell túl bonyolítani, elköszönsz, lerakod, ennyi.
2010. nov. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ami ismerősök, rokonok közt nem fér bele két percbe, az nem telefontéma. Egy átlagos beszélgetésem 45 mp, apámmal 20 is sok.


Szerintetek kitől tanultam? :)


32/F

2010. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Méghogy nem szeretnek telefonálni? :)) Az én férjem egyfolytában telefonál, mindig vkit fel kell hívni, ill. mindig vki hívja (egyébként vállalkozó). Ha elmentünk kajálni, volt, h végig telefonálta. Mondtam is neki, h legközelebb jöjjön egyedül :)
2010. nov. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Az én férjem is nagy telefonálós, én is jópárszor kaptam a szívemhez korábban a telefonszámlái láttán.. Azóta szerencsére visszafogta magát valamennyire:)

Én nő vagyok, utálok telefonálni, mert nem látom a másik arcát és reakcióját, ha tehetem rábízom a férjemre a telefonálást, aki örömmel vállalja:)

Mikor engem hív akkor is ő csak beszél és beszél :))) én meg már tenném le :)

29/N

2010. nov. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!