Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Pasik, miért nem szeretnek...

A Pasik, miért nem szeretnek telefonálni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 09:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Én nő vagyok, de én is utálok telefonálni. Azért, mert nem látom az illető arcát és amúgyis szociofóbiám van + rossz a kifejezőkészségem. A telefon az az eszköz, ahol mindenkép várnak választ, nem lehet valamit válasz nélkül hagyni és ez ijesztő számomra.
2010. nov. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Én régebben féltem telefonálni, mert hülyének tartottam a hangom a telefonban.
2010. nov. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én olyan díjcsomagban vagyok, ahol vannak ingyen percek. Ha van téma, van hogy fél órát is beszélünk, de van, hogy akkor is beszélnék még, ha egyikőnk sem tud mit mondani:)
2010. nov. 8. 09:34
 4/22 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem írtam, hogy nem találkozunk minden nap sajnos, de mondjuk aznap sokat msn-eztünk, majdnem mindent megbeszéltünk és este mikor már beszéltünk 5 percet, tényleg nem jut eszünkbe semmi, ő lerakná, de én még beszélnék:)
2010. nov. 8. 09:35
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy pasi egyszerű, mint egy "faék". Nem ostoba vagy tuskó, csak egyszerű. Max. ha udvarol vagy szerelmet ment, akkor képes arra, hogy minden módon meggyőzze a nőt. Minden más eset egy elrendezendő ügy, amiről nincs mit beszélni 1-2 percnél tovább. Esti sörözést, meccs megnézését megbeszélni, pizzát rendelni, ide-menj-oda-menj megvitatásához sok is a három perc. Lényegretörő, egyenes kérdést hall és választ ad. Ezen felül minden "bájcsevej". Na de egy pasitól ilyet (bájcsevej) ki vár el?

33/F

2010. nov. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek telefonálni, különösen amióta ingyenes hétvégén. Néha órákig is, ha épp ráérek. 26/F
2010. nov. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

párom kivétel,neki telefonba sem áll be a szája,hiába ér haza 4re,és mondhatná élőben,ha eszébe jut valami,akkor hiv,és mondja,akér fél órán át is:D

Amig nem éltünk együtt,addig meg minden nem együtt töltött este "jóéjttelefonálás",ami félóra-óra

(persze 2 hónap után keritettem olyan előfizut,hogy ingyen beszéljünk,mert a 30ezres számlától kaptam fél infarktust:D)


szóval nem mindegyik ilyen


23/N

2010. nov. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
5-10-15 perc nem gond, sot fel-1ora sem, ha van tema, de uresbe beszelni igen bosszanto szamomra. F
2010. nov. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Mármint a barátnőjüknek, vagy más családtagjuknak? Nem tudom. Valószínűleg lustaság. Én speciel szeretek, férfi létemre, szemben az emaillel és az sms-sel, mert hallom az illető hangját, és az sokkal személyesebb.


Szerintem különben a nőket se kell félteni. Ld. "A telefon az az eszköz, ahol mindenképp várnak választ, nem lehet valamit válasz nélkül hagyni és ez ijesztő számomra." Talán ha felteszek egy kérdést, akkor választ is várok rá!... Ha nem kapok, az meg elég bunkó dolog. Pont az ilyen kellemetlen tapasztalataim miatt nem szeretem már az emailt és az sms-t, telefonban nem olyan egyszerű hárítani, olyan sincs, hogy mondjuk másnap kapok választ, nem lehet arra hivatkozni, hogy "jaj bocs, elfelejtettem válaszolni az sms-edre" - miközben nem AKART, csak nem vallja be.

2010. nov. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Volt, amikor több mint 1 órát beszéltünk(ingyen perceim vannak ugye)a gyerekkortól kezdve minden hülyeségről)de nem tudom:D Én az a típus vagyok, akinek be nem áll a szája:D

És már mindent elmeséltünk egymásnak(hogy telt a napja, merre volt, meg ilyenek) nem tudom:) valahogy szeretek beszélgetni:)

2010. nov. 8. 09:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!