Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha "após" cikiz, az jót...

Ha "após" cikiz, az jót jelent? Vagy nem jelent semmit?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy a párom apja egyfolytában bennem lakik, ha tud:D Mihelyt van egy apró dolog amibe beleköthet velem kapcsolatosan azonnal beköp valami találó, égető, ironikus poént...De már évek óta zsinórban mindig...

Előfordult már, hogy családi összejövetelen mikor már épp nem volt téma, bedobta, hogy "S Te Kata, mikor kell hazamenjél?" (mikor velük voltam, ráadásul már nagykorú).

Gyakran a páromnak mondja, hogy "mi van fiam, családostól jöttél haza?" (mikor vele vagyok:p)

De számtalan, ahol tud lepirít. PErsze nem bántóak ezek, de néha gondolkodom, hogy ezt piszkálódásból csinálja mert ki nem állhat, s vegyem már észre magam vagy inkább szeretetből?

Másképp egy aranyember, nagyon szeretem...szerintetek?


2010. nov. 7. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet ilyen....

Én apukám alapból ilyen és erre az összes pasimat felkészítettem,hogy apukámnak olyan poénjai vannak ami mások számára cseppet se vicces.

2010. nov. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Éééédes:D Bírom az ilyen embereket:) Egyértelműen szeretetből csinálja:))
2010. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én is nagyon szeretem, de emiatt mindig tartok tőle:)) mindig gondolkodom, hogy legközelebb vajon mit fog beszólni:P néha aggódom is emiatt...

Már csak arra vagyok kíváncsi ha a párom eljegyez mi lesz a megjegyzése rá:)) szeretném én azt látni:P:D

2010. nov. 7. 23:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak poénkodik és ez pont azt jelenti hogy bír téged. szeret kicsit heccelni. szerintem vágj vissza valami frappánssal te is :) biztos jót nevettek majd. :)
2010. nov. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nagyon égethető vagyok, szóval nekem beszól s én azon egy napig gondolkodom, hogy vajon mért így mért úgy...teszem-veszem magamban...eszembe se jutna visszaszólni olyankor úgy elvagyok olyankor:)) pedig annyira már gyerek se vagyok (21) mégis:D
2010. nov. 7. 23:25
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen volt a keresztapám, én utáltam.
2010. nov. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem csak ilyen a stilusa. De nem hiszem, hogy csinalna, ha nem birna. En szemely szerint nem birom az ilyet.
2010. nov. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én nem utálom, tetszik mert azonnal rámutat a hibáimra, persze nevetünk ezen.

Vannak alkalmak ahol persze nem jön ez be, de most mit tegyek?!

2010. nov. 8. 07:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Az enyém, azt mondta, hogy csak azt "bántja" aki szeret. Ha nem szeretne, akkor nem venné arra se a fáradtságot, hogy ugrasson. Azt mondjuk be kell vallanom, hogy ha épp nem vagyok vevő a poénra, akkor rosszul esik. Bár ezt nem mutatom.
2010. nov. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hááááááát igen :)
2010. nov. 8. 09:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!