Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öcsém lehet, hogy homokos (? )

Az öcsém lehet, hogy homokos (? )

Figyelt kérdés
4 és fél éves, és ugy nézi a pasikat, mintha szerelmes lenne beléjük. Eddig nem is foglalkoztam vele, de ebben a pillanatban kijelentette, hogy azért nézi velem Adam Lambert klipjeit, mert szép bácsi.(én nagyon szeretem a zenéjét, de sose mondtam neki, hogy meleg, mert ugyse értené) Mondtam neki, hogy a fiúk a lányokat szeretik, az volt erre a válasza, hogy ő viszont a fiúkba szerelmes. Szóljak anyuéknak? nagyon meg vagyok ijedve! Nekem semmi bajom nincs a melegekkel, de anyuék lehet, hogy elitélnék miatta később. 16/L
2010. nov. 7. 16:46
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
0%
nem hinném hogy meleg.. ha rendes családmodell van előtte akkor tutira a csajokat fogja lesni. A b*zik 70%a azért b*zi mert rossz családmodell volt előtte...
2010. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, ilyenkorban én még MR. Mackó úrba voltam belezúgva de azóta nemhozzá mentem feleségül! :)
2010. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:31

Bazeeee azért netartson neki még nemifelvilágosítást is "megelőzendő" a langyosodást! xD

2010. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

"nem hinném hogy meleg.. ha rendes családmodell van előtte akkor tutira a csajokat fogja lesni. A b*zik 70%a azért b*zi mert rossz családmodell volt előtte..."


Ezek után bátran viselheted a "A nap idiótája" címet.

Gratulálok hozzá.

2010. nov. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszolóknak köszönöm a segítséget, a többihez meg nem fűzök hozzá inkább semmit. Azon viszont nagyon kiakadtam, hogy valaki megkérdezte, hogy emiatt később kitagadom-e. Hát nem tudom, te hogy olvastad a kérdést, pont a későbbi esetleges csúfolódástól akartam volna megvédeni, akkor szted kitagadom? Mintha a gyerekem lenne. Úgy a legjobb ahogy van, és ahogy később lesz!Az meg a másik hogy alapjáraton a melegekkel sincsen az égvilágon semmi bajom!Sztem nagyon felfújják ezt a dolgot velük kapcsolatban! Ők is ugyanolyan emberek, és nem tehetnek róla, már a születéskor beléjük van kódolva.
2010. nov. 8. 15:38
 26/26 anonim ***** válasza:
A csalàdmodellezô hozzàszôlônak annyit, hogy én meleg vagyok, és van egy egypetéjû fiû ikertestvérem, aki teljes mértékben hetero. jéééé
2011. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!