Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öcsém lehet, hogy homokos (? )

Az öcsém lehet, hogy homokos (? )

Figyelt kérdés
4 és fél éves, és ugy nézi a pasikat, mintha szerelmes lenne beléjük. Eddig nem is foglalkoztam vele, de ebben a pillanatban kijelentette, hogy azért nézi velem Adam Lambert klipjeit, mert szép bácsi.(én nagyon szeretem a zenéjét, de sose mondtam neki, hogy meleg, mert ugyse értené) Mondtam neki, hogy a fiúk a lányokat szeretik, az volt erre a válasza, hogy ő viszont a fiúkba szerelmes. Szóljak anyuéknak? nagyon meg vagyok ijedve! Nekem semmi bajom nincs a melegekkel, de anyuék lehet, hogy elitélnék miatta később. 16/L
2010. nov. 7. 16:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
14 es fel?
2010. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
ha kicsi akko ez nem bajjj:))vagyis negy es fel
2010. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
négy és fél :S kikapcsoltam a videoklippet és fel van háborodva, h nem nézheti a szép bácsikat :S:S
2010. nov. 7. 16:49
 4/26 anonim ***** válasza:
5 éves sincs! Nincs kialakulva még ez, majd ha 10 év múlva mondja, akkor 'megijedhetsz".
2010. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Négy és fél évesen még fogalma sincs a szexről és a szerelemről, ne szólj senkinek, mosolyogj rajta egyet, és ha tíz év múlva is ezt mondja, akkor kezdhetsz aggódni.
2010. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
10-12 éves korig a szexuális beállítottság nem derül ki. Még gyerek, valószínű dacckorszakban van, és azért mondja, h ő a fiúkat szereti, vagy a tévében látott valamit. Ki tudja. De még egyáltalán nem biztos, hogy meleg lesz.
2010. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos nem az. Az én öcsém is mondott kicsinek ilyeneket, meg hogy ő a barátjába szerelmes. Mégsem lett az.

Ha az lesz belőle akkor kitagadod? Vagy mi?

2010. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

valószínűleg ez lehet a baj :) tv, internet, rádió, bármit hallhat az a gyerek, akár még az oviban is...

médiaszakon tanulok, hidd el, tudom ;)

2010. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem meleg, csak felnéz rájik, de erre nincs még megfelelő szókincse, hoyg kifejezze magát.
2010. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Remélem, nem szeretném ha emiatt később nevetség tárgyává válna, vagy hátrányban érezné magát bárhol, bármikor is!
2010. nov. 7. 16:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!