Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öcsém lehet, hogy homokos (? )

Az öcsém lehet, hogy homokos (? )

Figyelt kérdés
4 és fél éves, és ugy nézi a pasikat, mintha szerelmes lenne beléjük. Eddig nem is foglalkoztam vele, de ebben a pillanatban kijelentette, hogy azért nézi velem Adam Lambert klipjeit, mert szép bácsi.(én nagyon szeretem a zenéjét, de sose mondtam neki, hogy meleg, mert ugyse értené) Mondtam neki, hogy a fiúk a lányokat szeretik, az volt erre a válasza, hogy ő viszont a fiúkba szerelmes. Szóljak anyuéknak? nagyon meg vagyok ijedve! Nekem semmi bajom nincs a melegekkel, de anyuék lehet, hogy elitélnék miatta később. 16/L
2010. nov. 7. 16:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%

Figyi, én 29 éves vagyok! Nem értek a dolgokhoz. 4 évesen még biztos nem tudja mit miért mond, annak mi a jelentése, azt mondják, hogy születésünktől fogva belénk vannak az ilyen dolgok kódolva. Ha tényleg így van, akkor lehet elkéstél, és értelme nincs.

Én ezektől függetlenül a helyedben megemlíteném anyuéknak. Lehet, hogy egy jó időben elkezdődött pszichológiai kezelés hathat rá.

2010. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
54%

De ha mondjuk úgy lenne, tudnál tenni valamit ellene? Beadnál neki egy melegség - ellenit? Bocs, ne vedd csúfolódásnak, csak azt akartam kifejezni, hogy ha úgy van, nincs mit tenni. Esetleg gyüjtsetek pénzt átoperálásra.

Ez sem csúfolódás, ami most jön: Lehet, hogy a megelőző földi inkarnációjában lány volt.

2010. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
ide vezet a homofóbia... Istenem
2010. nov. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
aki meg 4 évesen az anyukáját akarja feleségül venni az vérfertőző... pfff
2010. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
68%
kérdező, te zakkant homofób vagy....
2010. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Az En fiam ebben a korban "ismerkedett"! Nagyon kellemetlen volt, de amikor utaztam es a parom nem jott Velunk, akkor mindig kinezett maganak egy ferfit es odament es osszebaratkozott Vele, majd az uleben ult, volt, hogy repulon az 5 oras utat az idegenekkel toltotte, eleinte zavart, de nem tudtam tenni ellene.

Mindig Apas volt, es csak a ffi tarsasagban maradt meg, nem tudtam elmenni a baratnoimhez, a rokonokhoz, mivel nem turte a Noket!

Aztan ahogyan fejlodott, nott, ugy kinotte ezt, es ma mar az En legjobb baratom es Engem tart a bizalmasanak is, es megvaltozott teljesen. Most mar eppen a lanyokat nezegeti, s nosulni is szeretne!

Nem szabad felni, es foleg nem egybol arra gondolni, hogy meleg a gyermek, viszont nem kellene megengedni, hogy ebben a korban sokat TV-en pl. foglalkozni kell Vele, s nem engedni, hogy TV-t nezzen, csak esti mese, es vidam musorokat lehetoleg. En pl. video kazettat kolcsonoztem az esos napokra pl., ami kifejezetten gyermekeknek valo.

2010. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

szerintem könnyen megtudhatod. tegyél elé egy meztelen nőt ábrázoló fotót. ha nézegeti és látszik hogy érdekli, akkor biztos nem homokos. ha viszont egyáltalán nem hatja meg, akkor lehet hogy az.


Elképzelhető hogy azért mondta mert ő is ilyen jóképű akar majd lenni. vagy tetszik neki hogy erős valamelyik. ennyiből nem lehet tudni.

2010. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
utolsó, te egy marha vagy, nehogy már egy 4 és fél évesnek pucér nőket mutogasson a nővére.....
2010. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
17:59 - ja, vetkőzzön inkább ő, 16 évesekről úgysincs sok pucér kép. :D
2010. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Hát most meg kéne nyugtatni téged?


Én - és persze sokan mások - vagyok az élő példa, hogy már gyerekként is tudtam, hogy más vagyok. Nem tudom mikor kb. 4-5 éves koromban. Persze nem volt szexualitásom. Apámnak meg feltűnt, hogy csak lányokkal barátkozok. Na ő akkor valamit sejtett, s úgy volt vele, hogy férfit nevel belőlem... nadrágszíjjal meg az öklével. Mit ért vele? Annyit, hogy rossz a kapcsolatunk.


Azt hozzátenném, hogy annak idején nem volt annyi tv csatorna. Nekünk nem volt se kábel tv-nk, se internetünk. Suliban ilyenről nem beszéltünk, s senkitől nem hallottam volna ilyet (még b*zizást se).

Igazából lesz*rtam, mert csak gyerek voltam. Amikor érni kezdtem olyan 12-13 éves korban (akkor már ugye tombolni kezdenek a hormonok) kezdtem gondolkodni, hogy akkor most akkor mi van? Akkor volt szerencsém látni egy sorozatot, melyben volt egy homoszexuális pár továbbá akkor kezdődtek a melegfelvonulások is. Akkor már tudtam, hogy nem vagyok egyedül :)



Egyébként még nem biztos, hogy az lesz. De hajrá. Hátha úgy jár a tesód, mint én az apámmal. Aztán majd nézhetsz, ha még se lesz meleg.

2010. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!