Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idősen...

Szerintetek mennyi idősen lehet legkésőbb felnőtté válni?

Figyelt kérdés
Szóval mi az a kor, amikor már illene teljesen felnőttként viselkedni/gondolkodni/stb.
2010. nov. 7. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igazán van ilyen, hogy mikor kell felnőtté válni, de ha mégis kort kell mondjak, akkor nőknél 24-26, férfiaknál 30 körül, de ez a mai világban lehetetlenség :)
2010. nov. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
gondolom nő voltál utolsó
2010. nov. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Eltaláltad, de nem előítéletből, hanem tapasztalatból írtam :)
2010. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem te és nem is egy határ szabja meg:) Felnőtt nem azért lesz valaki, mert az akar lenni, vagy mert elér egy bizonyos kort. A felnőtt az, aki képes felnőttként gondolkodni, cselekedni, és ezt mások is észreveszik. Nekem két nővérem van, és úgy gondolom, hogy 25 éves már felnőtt. A fiatalabbik 22 éves, de nem úgy tekintek rá , mint egy felnőttre, hanem, mint az én kis nővérkémre. Ez mindenkinél más, és felnőttnek lenni mindenkinek mást jelent. De ez persze csak az én véleményem...

12/L

2010. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nemtől is függ, de szerintem teljesen egyedi dolog. Nő létemre úgy érzem, hogy olyan 28-30 éves koromban lettem igazán felnőtt. Nem viselkedtem gyerekesen korábban sem, de visszagondolva, elég későn nőtt be a fejem lágya. Addig elég önfejű voltam, szókimondóbb a kelleténél. Bár a legfontosabb dolgokban jól döntöttem, de sok mindenben könnyelműen, elhamarkodottan.
2010. nov. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szülök halála tesz legkésöbb felnötté,ha ez sem akkor nem tudom.
2010. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát ez teljesen az alany szellemi állapotától függ....van hogy soha
2010. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24 leszek és még nem érzem magam teljesen felnőttnek. Már ideje lenne? :))
2010. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs korhoz kötve, a viselkedéstől és a gondolkodástól függ. Bár az igaz, hogy 30 évesen ne legyen valaki buta, hozzon meg olyan döntéseket, ami igen is azt mutatja, hogy érett!

Megérzi azt az ember, ha eljön az ideje.

2010. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dehogy,egyáltalán nem ezt mondtam :) csak kérdeztek valamit, és arra próbáltam valamelyest válaszolni. De szerintem sem lehet így kategorizálni.
2010. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!