Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány barátod van, mit gondolsz?

Hány barátod van, mit gondolsz?

Figyelt kérdés
Mit gondolsz, hány olyan barátod (nem ismerősöd!) van, akivel rendszeresen találkoztok(tehát nem egy évben egyszer látjátok egymást)?.
2010. nov. 6. 22:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
"Hivatalosan" egy, de ha páromat is beleszámíthatom, akkor kettő.
2010. nov. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
5 legjobb barát akivel minden gondolatomat megosztom és hatalmas nagy haveri kör.
2010. nov. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

3 igaz barátom van. ebbe beletartozik a párom is.

nálam a barátság ott kezdődik, hogy a messzemenőkig számíthatok rá. ugyanígy ők is rám.

ja, és elég sok haver, ismerős.

2010. nov. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

5 legjobb barátnőm van és egy legjobb barátom. A barátnők közül csak kettővel találkozok rendszeresen, mert a másik három elköltözott más városba vagy külföldre, de ha hazajönnek egész nap együtt vagyunk.

Nagyon szeretem őket és nagyon hiányoznak mindig. Sok haverom van még itthon, és még az évfolyamtársaim, van egy 4 fős társaság, mindig együtt vagyunk, de mégse ugyanaz, mint a régiekkel.

Régebben sokkal több barátom volt, de a az idő elteltével szépen lemorzsolódnak az emberek. De az a 6 ember biztos, hogy megmarad örökre

24/N

2010. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nekem 3 volt összesen, aztán munkanélküli lettem, rengeteg baj szakadt a nyakamba, s akkor eltűntek. Soha nem kértem egyiktől sem segítséget, pénzt sem, de ennek ellenére már nem ismernek. Azóta rendeződött a helyzetem, újra dolgozok, viszonylag jó állásban, azonnal megtaláltak. Nem mondtam semmit, de valami megszakadt, azóta nem találkozok velük. Így nincs egy se. A családom a barátom, akik mindig mellettem álltak.
2010. nov. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
3... lehet, hogy 4. És egy megbízható haveri kör, amolyan 2. család.
2010. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
2 igazi.
2010. nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!