Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom a családtagjai...

Miért nem tudom a családtagjaimmal megbeszélni? Miért egy "vadidegennel" előtt tudok csak kinyílni lelkileg?

Figyelt kérdés
Bármi gondom adódik nem bírom sem a párommal, sem a családtagjaimmal, vagy a barátaimmal megbeszélni. Még a párkapcsolati problémákat sem. Egyetlen egy ember van csak, akinek tudok beszélni a dolgaimról és viszont. Mi ketten pont ugyanolyanok vagyunk, csak egyikünk nő, a másikunk meg férfi. Mintha egymás lelki társai lennénk. Próbáltam már a párommal megbeszélni a dolgokat, de nem érdekli, nem vesz róla tudomást, sőt váltig állítja, hogy problémák nem is léteznek én komplikálom túl. A családtagjaimmal szintén így vagyok. Igazából az idegesít, hogy mindig mindent ezzel a férfival tudok csak megbeszélni, szó szerint mindent elmondhatok neki, és ez visszafele is érvényes.
2010. nov. 6. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem túl szerencsés helyzet...ha a párunk nem hallgat meg akkor ki?!

mit érzel a másik férfi iránt van családja?

próbáld ezt a problémát megbeszélni a családtagjaiddal (hogy mit érzel) hátha változik a hozzáállásuk.

Mert ha nem, szerintem rámegy a kapcsolatotok...

2010. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ilyesmiből általában szerelem lesz, vagy az egyik lángra lobban. Mármint a lelki társak egyike. Nekem volt ilyen történetem jópár évvel ezelőtt. Azt hittem, a "barátom". De egyszercsak előállt, hogy ő halálosan belémszeretett... Azóta csak távolságtartóan a "barátom". Azóta egyik barátnőm "vette át" a lelki társ szerepét számomra.
2010. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Attól félek én is, hogy szerelem lesz a vége.
2010. nov. 6. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért lehet, hogy az se véletlen, hogy tényleg szinte senki nincs, aki meghallgat. Lehet, hogy tényleg túlkomplikálod. A "lelki ládákba" tényleg könnyű beleszeretni. Ilyenkor ki kell jelölni egy újabb lelki ládát...
2010. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy meghallgat-e valaki vagy sem. Anyámnak a legnagyobb problémája önmaga, csak magával foglalkozik, senki mással. Az egyik tesómnak havonta van új kapcsolata, így mindig szerelmes vagy bánatos, szóval neki hiába mondok bármit is. A másik tesóm meg évek óta munkanélküli, őt nem akarom problémákkal terhelni.
2010. nov. 6. 22:10

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!