Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenenk barátaim?

Miért nincsenenk barátaim?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és abszolut nincsen barátom / barátnőm :(

Mikor fiatalabb voltam (14-18 között) sose engedtek apáék el sehová , így lehet hogy azért nincsen senki aki a középsuliban velem járt egy osztályba.

olyan rossz igy egyedül, hétvégente látom a sok fiatalt és mennek bandázni v bulizni én meg egyedül vagyok teljesen. :(

1,5 évet éltem angliában ott jó volt, befogadtak volt sok barátom, aztán kimentem amerikába 4 hónapra ott is voltak, de most itton senki sincsen. :(

olyan egyedül érzem magam. valószinuleg azét nincsenek mivel sokat voltam külföldön és elhidegültek, és nem dijazták h én külöldre megyek.


mit tehetnék?kezdek bele őrülni h egyedül vagyok :(


barátom sem volt eddig. és azt mondják h nem vok csúnya, de sajnos önbizalmam nincsen, de ez már másik kérdés lesz


2010. nov. 6. 19:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én szívesen barátkoznék veled. Én is magányos vagyok,összeköltöztem a párommal,és itt nincs ismerősöm senki... :(


25/N

2010. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát én egy leheletnyivel előnyösebb helyzetben vagyok.


Én sem mentem bulizni. Bár én nem iszok és nem dohányzok, s emiatt jó páran kinéztek már általános végén, így úgy éreztem, hogy én nem illenék bele ebbe a társaságba, s nem is jönne be nekem ez a szórakozási forma. Igazából nem is zavart, mert a középsuliban volt pár barátom. Jött az érettségi, s szétszéledtünk.

Bekerültem szakmai képzésre, ahol tízen voltunk kb. s szépen apadtunk. Azonban akadt 2-3 ember, akivel nagyon jóban lett. Közülük egy volt az, akivel együtt jártam érettségiig, s már akkor is jóban voltunk. Igazából nem is nagyon akartam barátkozni, nekem ez így megfelelt.


Befejeztem a sulit, s azt látom, hogy nagyon rosszul csináltam. Mert még nincs munkám, így nem tudok sehová se elmenni. Ráadásul akivel elég volt 2 havonta találkozni annál látom, hogy rezeg a léc, hogy nullára csökkentsük a találkozásokat. S a havi 1 viszont nagyon nagyon kevés most. Egyetlen egy barátom van, akivel végig gyűrtűk a hat évet (érettségi +szakmai), akivel érzem azt, hogy ragaszkodik hozzám. De félek, hogy előbb, utóbb ez is megfog szűnni.


Az egészben az a jó, hogy épp a héten volt egy találkozom valakivel, akit neten ismertem meg, s távolság miatt eléggé eltolódott a személyes találkozás. Lehetne ebből kapcsolat, de nekem nincs munkám, így utazni nem tudok hozzá. Azóta meg padlón vagyok, s itthon bőgök két napja. És pont az zavar, hogy ha lenne suli, akkor lazán továbblépnék, továbbá ha nem lettem volna egy fatökű idióta, s suli alatt is éltem volna valamennyire... most nem lennék ennyire egyedül.

2010. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha gondolod,írd meg az msn címedet priviben,felveszlek,és dumálhatunk,ha van kedved!:)

16/L

2010. nov. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!