Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenenk barátaim?

Miért nincsenenk barátaim?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és abszolut nincsen barátom / barátnőm :(

Mikor fiatalabb voltam (14-18 között) sose engedtek apáék el sehová , így lehet hogy azért nincsen senki aki a középsuliban velem járt egy osztályba.

olyan rossz igy egyedül, hétvégente látom a sok fiatalt és mennek bandázni v bulizni én meg egyedül vagyok teljesen. :(

1,5 évet éltem angliában ott jó volt, befogadtak volt sok barátom, aztán kimentem amerikába 4 hónapra ott is voltak, de most itton senki sincsen. :(

olyan egyedül érzem magam. valószinuleg azét nincsenek mivel sokat voltam külföldön és elhidegültek, és nem dijazták h én külöldre megyek.


mit tehetnék?kezdek bele őrülni h egyedül vagyok :(


barátom sem volt eddig. és azt mondják h nem vok csúnya, de sajnos önbizalmam nincsen, de ez már másik kérdés lesz


2010. nov. 6. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így vagyok, az összes barátom elköltözött, mondjuk nekem mély barátságaim sosem voltak, nem is akarok, nekem mindig csak a felületes kapcsolatok jöttek be. Viszont nekem máshol vannak barátok, csak onnan költöztek el, ahol lakom. Te hol laksz?
2010. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
menj ismerkedj bulizz éld az életed mint a többi fiatal:) enm nehéz barátokat szerezni . sok sikert. és ne legyél szomi..rendben?
2010. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
uccsónál a pont
2010. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

külföldi ismerősiemmel én is tartom a kapcsolatot, de az nem olyan ....

fejér megyei vagyok, dunaújvárosban lakok.

mindenki tökre hülyének néz az miatt is h nem tudok megülni itthon a seggemen , miért megyek mindig. lehet h csak féltékenyek és azért nem barátkoznak, de ha kell nekik vmi vhonnan egyből írnak. én meg amilyen hülye vagyok hozok is nekik dolgokat, mivel azt hiszem igy barátok lehetünk ...

2010. nov. 6. 19:31
 5/13 A kérdező kommentje:
épp ez az h nem járok bulizni, mivel egyedül ciki elmenni bárhová is.
2010. nov. 6. 19:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is szinte barátnőm elköltözött, pár haver maradt itt, elég magányos vagyok. Azért ebben a korban már nem olyan egyszerű új barátokat szerezni.
2010. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én budapesti vagyok, de ha van kedved dumcsizni írj privit!
2010. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, 29/L
2010. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Fejér megyei vagyok. Bár még csak 13 éves.:)
2010. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek csak ismerőseim.

1időben voltak ugyan haverok minden pénteken szombaton szét nyomtuk az agyunkat is.

Nekem elégvolt azt kiléptem belőle.

18/F

2010. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!