Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek fair velem...

Ez szerintetek fair velem szemben? (kérdésem túl rövid)

Figyelt kérdés
Anyumék mindig azzal cs*szegetnek, hogy tartsak mindent rendben stb stb... Nem tudom miért pattognak, mert bárki feljön hozzám, mindig elámul, hogy milyen rend van a szobámban. Sokszor takarítok az egész lakásban is, öcsémnek főzni is szoktam, sőt mamámhoz is állandóan takarítani járok. Abból sokalltam be, hogy ha eszek, akkor el kell magam után mosogatni az edényeket, de ha már ott állok, akkor az összeset, ha teli a mosogató. Ha csak én rakom bele a tányéromat, azt az egyet el kell mosnom, ez tiszta sor. Volt, hogy elfelejtettem elmosni a tányéromat, és csak rátettem a többi koszos edény tetejére-ezen teljesen ki voltak akadva, hogy miért nem tudok magam után elmosogatni(??)Mondom nekik, hogy nem is tudom ki pakolta tele a mosogatót, bocsi, h bele mertem tenni 1 szem tányért. az aki előttem telepakolta miért nem tudott maga után elmosogatni? vagy ha már nem tudott, akkor tőlem ugyan ne várja már el, hogy mindig a mosogató körül pipiskedjek. Hozzáteszem utánam nem hajlandóan 1 kanalat se elmosni, ha beleteszek 1 tálat a mosogatóba, akkor kiabálnak, hogy üres volt a mosogató, de ők nyugodt szívvel beleraknak 1-1 kanalat, és hagyják hagy rohadjon benne. 16/L
2010. nov. 6. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nem fair, én sem szívesen tűrnél, de hát mit lehet az ilyenekkel csinálni? szerintem semmit, max elbeszélgetsz velük vagy vmi
2010. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Kicsi csillag, fair, vagy nem fair, ez van. Sok-sok éven keresztül küzdöttem azért, hogy az anyám legalább a gyerekért ne felejtsen elmenni az iskolába/oviba hát nem jött össze.


Leérettségiztem úgy, hogy három gyerekről gondoskodtam.


Fogadd el, vagy próbáld elmondani nekik, de mivel te vagy a gyerek, nem hiszem, hogy érdekelni fogja őket.

2010. nov. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak le a kalappal. Én végülis csak öcsémről gondoskodok 16 évesen, meg a 82 éves beteg nagypapámról. Mindenért leorditják a fejemet, és semmivel nem tudok nekik megfelelni :( Szeretnék már nagyon akkor is főzni, ha itthon vannak a szüleim, nem csak dugiba öcsémnek főzögetni, más be se tenné a lábát ennyi idősen a konyhába, mégis én vagyok a rossz:(Öcsém egyre többször nevez anyunak, amitől mindig sirnom kell, ha anyu kiabál vele(mindig, minden nap, minden vackon, dehát csak 4 éves)akkor öcsém azt mondja, h inkább legyek én az anyukája, mert én nem vagyok vele undok(ezt anyum szemébe szokta mondani) hozzáteszem nekem szót fogad öcsém, anyumnak, nevelő-apumnak nem, velem nem rosszalkodik, max csak annyit, amennyit 1 fiútól talán el is várható, rengeteget játszok vele, pedig rengeteget kéne tanulnom, szoktam vele sétálni, és ezekért is én kapom a leb*szást.
2010. nov. 6. 15:32
 4/7 A kérdező kommentje:
jah és hiába mondja öcsém anyumnak, h inkább velem van, mint vele, fel sem tűnik neki, hogy talán neki kéne változnia még jól képen is törli:(
2010. nov. 6. 15:34
 5/7 anonim válasza:

hát nem fenékig tejfel az élet, nekem van egy őrült anyám egy leépülő félben lévő apám egy fogyatékos tesóm, szerinted? az egész lakást én tartom rendben, mert anyum nem igen csinál semmit jah és 18/F

szerinted én nem unom végzek sulival és mek Németbe melózni hála isten.

2010. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megveri a kisöcsédet?:( Úr isten:( Nem csoda, hogy veled jobban szeret lenni. Amikor ketten vagy anyukáddal, szépen, nyugodtan, mondd el neki ezeket.
2010. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát képen szokta törölni, jah. nem mindig, de a kiabálás az általános. Próbáltam már ezeket megbeszélni vele, de akkor meg én kaptam a képemre! :S
2010. nov. 6. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!