Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a párod bárokba...

Zavarna, ha a párod bárokba járna? És társkeresőn levelezne?

Figyelt kérdés

Szóval, az egyik volt osztálytársam (férfi) elég gyakran ellátogat az egyik helyi bárba. Csak annyit mesélt, hogy vannak lányok is. Gondolom nem csak táncolnak, hanem jó pénzért megkaphatók. Ez az ismerősöm mesélte, hogy a páromat is látta már 2-3 alkalommal bemenni, és bámulni a lányokat.

Az unokanővérem pedig megrögzött társkereső-mániás, legalább 5-6 ilyen oldalra regisztrált. Az egyiken megtalálta a páromat. Írtam neki kamu névvel, megírta hogy komoly kapcsolata van, de beszélgessünk a szexről.


Le vagyok döbbenve, nem tudom hogyan hozzam elő a páromnak a dolgot. Szerintetek?

23N


2010. nov. 6. 10:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nemsokára hazaér, ráfogok kérdezni.

Napok óta alig alszom, folyamatosan jár az agyam, hogy hol rontottam el. :(

2010. nov. 6. 11:20
 12/16 anonim ***** válasza:
már hogyne zavarna... el is válnék.
2010. nov. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nem Te rontottad el!! Vannak ilyen alkatú pasik,a nő megtehet bármit,ők nem becsülik ezt és félrejárogatnak. Sürgősen dobd ki!!
2010. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Tényleg komolyan beszélgess el vele.Én sem tűrném,ha a párom ezt tenné.

Majd válaszolj,hogy mi a helyzet,meg e beszéltétek.

2010. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

bunkó leszek! 23 évesen ennyi a sütnivalód? már ne haragudj, de szerinted ez normális? nem mered előhozni? én egyből kiraknám.

23f

2010. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem. Azt mondta, hogy tényleg járt bent 2x is.

Egyik munkatársának lesz decemberben az esküvője, és a legénybúcsú helyszínét keresi. Azért volt bent, hogy beszéljen a tulajjal. Először nem volt bent, második alkalommal már tudott vele beszélni.

(Az esküvős dolog igaz, utána jártam. Megkérdeztem 1 férfi ismerősét, és tényleg ebben a bárban lesz a legénybúcsú. Csak azt nem mondták el, hogy valóban a párom intézte ezt el, vagy valaki más).


A társkeresős dologra nem mondott semmit. Megmutatta a leveleit, és ennyi. Azt mondta ha ezek után sem bízom benne, hagyjam el.

2010. nov. 8. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!