Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a párod bárokba...

Zavarna, ha a párod bárokba járna? És társkeresőn levelezne?

Figyelt kérdés

Szóval, az egyik volt osztálytársam (férfi) elég gyakran ellátogat az egyik helyi bárba. Csak annyit mesélt, hogy vannak lányok is. Gondolom nem csak táncolnak, hanem jó pénzért megkaphatók. Ez az ismerősöm mesélte, hogy a páromat is látta már 2-3 alkalommal bemenni, és bámulni a lányokat.

Az unokanővérem pedig megrögzött társkereső-mániás, legalább 5-6 ilyen oldalra regisztrált. Az egyiken megtalálta a páromat. Írtam neki kamu névvel, megírta hogy komoly kapcsolata van, de beszélgessünk a szexről.


Le vagyok döbbenve, nem tudom hogyan hozzam elő a páromnak a dolgot. Szerintetek?

23N


2010. nov. 6. 10:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, csak KIDOBNÁM.
2010. nov. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Így: "Miért is vagy te fent egy társkeresőn? Nem nyomoztam, de megtaláltalak véletlenül. Magyarázd már el légyszíves, komoly kapcsolatban miért regisztrálsz ilyen helyekre, mert én nem értem."

Ha nincs jó magyarázata, plusz még bárokba is jár, ki kell dobni, Te nem vagy neki elég.

2010. nov. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Próbálom azzal nyugtatni magam, hogy nem csalt meg! De ezek után sajnos ebben sem vagyok biztos.
2010. nov. 6. 10:10
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a párod, ha ilyen helyekre jár.
2010. nov. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát már ne haragudj, de nem nyugtatnám magam azzal, hogy nem csalt meg. Az nem elég, hogy társkeresőn regisztrál és szexről akar beszélgetni? Szeret, szeret, de úgy látszik, a szexszel még sincs minden rendben nálatok. Nem érzed, hogy vannak ezzel kapcsolatban problémák (túl kevés idő együtt, fáradtak vagytok, nem olyanok az együttlétek stb)? Erre azért rákérdeznék nála. Bár nagyon érett és komoly férfi lehet, ha nem meri elmondani a problémáit neked.
2010. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Épp ezért nem értem, mert 2naponta megkívánjuk egymást.
2010. nov. 6. 10:14
 7/16 anonim ***** válasza:
Én ilyenért (is) váltam!
2010. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Amint megtudnám, már nem is lenne a párom!
2010. nov. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, hogy vagy abba hagyja, vagy vége.

Én ezt nem tudnám tolerálni.

2010. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le vele,és beszélgessetek a kapcsolatotokról. Kérdezd meg,hogy jól érzi-e magát,megkap-e tőled mindent amire vágyik? Erre vagy azt fogja mondani,hogy igen,vagy azt,hogy nem. Ha igennel felel,akkor kérdezz rá,hogy ha tényleg boldog veled és megkap tőled mindent,miért jár night klubba,és miért böngészi a társkeresőket. Mondd neki,hogy nem nyomoztál utána,ismerőseid hívták fel a figyelmed erre,és te szeretnéd tudni az igazat.Ekkor jobb esetben elmondja,hogy mi hiányzik neki.Ha nemmel válaszol,akkor természetesen adja magát a beszélgetés.
2010. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!