Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért ilyen az apukája mert utál?

Azért ilyen az apukája mert utál?

Figyelt kérdés
A barátommal nem egy városban lakunk.Hétvégén nincs buszjárat,vonat egyáltalán nem jár abban a községben.Így autóval szokott jönni.Az apukája kocsijával, na és ma mondta a barátom hogy a hétvégenként nem tudunk majd találkozni mert unja hogy az apukája folyton mondja neki hogy ő nem tudott elmenni ide oda,szóval felhánytorgassa.A benzint a barátom állja szóval ez nem lehet a baja.Viszont nem értem miért nem tudja odaadni 5órától 10ig ez nem sok idő és csak szombatonként van így.Szerintem nem szeret az apukája azért bár ezt nem érezteti ha náluk vagyok, csak most így elgondoltam.
2010. nov. 5. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem utál, nekem is volt ilyen helyzet, apum imádta a barátnőmet, de mikor kellett volna neki is a kocsi de nekem már odaígérte akkor nagyon tudott rajta morogni hogy minek megyek, ezt könnyű megoldani úgy h nála alszol ;)
2010. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretne az apukája akkor nem csak felhánytorgatná, hanem közölné hogy nem adja oda a kocsit. Amúgy meg lehet érteni az apukáját is. Gondolom egész héten dolgozik, a hétvégéje végre szabad, menne valahova, de nincs kocsi.
2010. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
nem akarlak elszomoritani,de ezt a barátod is kitalálhatta az apukája szövege nélkül.Ha igazán szeret,akkor olyan nincs,hogy nem megy el hozzád.Ez már csak kifogás,de reméljük tévedek.
2010. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem utal az apukaja. A baratod nem tudna venni egy hasznalt, olcso kocsit?
2010. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az apukája és anyukája nem dolgozik sehol, ezért sem értem a dolgot hisz eltudná intézni hamarabb is.

Ja és biztos vagyok benne hogy nemfüllentett a barátom, ha nincs kedve jönni azt megmondja nem kell a rizsa, és ezt ő nagyon jól tudja.

Szóval szerintem az van amit gondolok.

2010. nov. 5. 18:31
 6/7 A kérdező kommentje:

Tanul még a barátom,volt neki is autója csak eladta az apukája.

Ja és az ott alvás nem megoldható, még anya nem engedi.

2010. nov. 5. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy utál. Lehet, hogy tényleg volt olyan alkalom (jó nem mindig), amikor jól jött volna a kocsi. Nem tudnál te vagy ő egy robogót venni? (Bár ez novembertől márciusig nem túl célszerű használni.)
2010. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!